POLECAMY

czy wy tez tak miałyśćie?

emma-j
napisał/a: emma-j , 2010-10-06 10:49
od tej pory co stosuje tabletki anty mam depresje stałam się płaczliwa ból głowy i brzucha i nieraz zbiera mi sie na wymioty i jak pisałam że mam plamienie to z tego przyszła mi normałna miesiączka a powinnam dostać jak skonczy mi sie opakowanie i chyba jak zużyje te opakowanie to ich nie bede już brać i zmienie na inna metodę antykoncepcji.
napisał/a: w17865 , 2010-10-06 10:54
nie musisz zieniać metody antykoncepcji. Po prostu zmień tabletki. Widoczne te co teraz bierzesz źle są dobrane do Twojego organizmu
kathiee
napisał/a: kathiee , 2010-10-06 11:05
Spróbuj zmienić tabletki - idź do ginekologa!
anulka202
napisał/a: anulka202 , 2010-10-06 11:47
Masz źle dobrane tabletki i dlatego Twój organizm tak reaguje. Idź do lekarza.
pisklakowa
napisał/a: pisklakowa , 2010-10-06 11:57
nie ma rady,musisz isc do lekarza po inne tabletki,twoj organizm je odrzuca.mi po tabsach spadlo libido i wogole nie mam ochoty na seks. ;\
magdagac1
napisał/a: magdagac1 , 2010-10-06 12:11
Ja też tak miałam po swoich-odstawiłam,bo to był koszmar....
napisał/a: seeya84 , 2010-10-06 12:48
zmień tabletki:)
kapliczka
napisał/a: kapliczka , 2010-10-06 13:20
krwawienie to normalny objaw, ale ty już piszesz o cięższych dolegliwościach, idź do ginekologa, dobierzecie inne, albo wcale zrezygnuj, koleżanka miała nawet duszności
betikul
napisał/a: betikul , 2010-10-06 14:59
Wydaje mi się że musisz zmienić tabletki na inne
mamawikiamelki
napisał/a: mamawikiamelki , 2010-10-06 17:23
Pewnie się powtórzę ale idz do ginekologa. Tylko on może coś poradzić na twój stan. A dodatkowo radzę odstawić te tabletki natychmiast nie czekając aż skończy się opakowanie. W moim przypadku skończyło się operacją i groziło mi usunięcie obu jajników. Na szczęście nie było tak źle. Zrób dodatkowe badania u neurologa. Pozdrawiam i dużo zdrówka )
napisał/a: agneszakrzewska , 2010-10-06 20:08
ODSTAW TE TABLETKI!!NIE WARTO SIE TRUĆ!!JA TEŻ SIE ŻLE CZUŁAM I PRZESTAŁAM BRAĆ .WEDŁUG MNIE DUŻO OD PARTNERA ZALEŻY ,SA PREZERWATYWY I WYSTARZCY UWAŻAĆ,NIE MA SENSU SIE TRUĆ.JA JAK POCZYTAŁAM ULOTKE JAK TABLETKI SZKODZA TO MIALAM DOSĆ
sylciar
napisał/a: sylciar , 2010-10-07 03:16
To nie jest dobry znak ze tabletki tak podziałały, to pewnie skutki uboczne.Powinnas isc do lekarza.