czy to normalne?

emma-j
napisał/a: emma-j, 2010-10-03 11:06
drogie panie mam takie pytanie czy po tabletkach antykoncepcyjnych jest to normalne że plamie bo już po miesiączce cały czas plamie .Może te tabletki mi nie służą?
w17865
napisał/a: w17865, 2010-10-03 11:26
Jeżeli to pierwsze opakowanie to się nie martw jeżeli juz kolejne z kolei to skonsultuj się z ginekologiem
kathiee
napisał/a: kathiee, 2010-10-03 11:32
Dokładnie - skunsultuj się z ginekologiem!
agusiazet
napisał/a: agusiazet, 2010-10-03 12:01
Nie, nie jest to normalne. Wygląda na to, że tabletki są za słabe dla Ciebie. Koniecznie skontaktuj się ze swoim ginekologiem!
sylciar
napisał/a: sylciar, 2010-10-03 13:30
czasami zdarza sie ze po tabletkach jest plamienie z poczatku ale jesli to trwa zbyt dlugo znaczy ze tabletki sie do ciebie nie nadaja i powinnas isc do lekarza na kontrol i powiedziec o wszystkim...pewnie przepisze inne.
kapliczka
napisał/a: kapliczka, 2010-10-03 14:05
normalne, niestety !! przy rozpoczynaniu i również przy odstawianiu są takie objawy i wiem to z mojego doświadczenia a nie piszę bo mnie się wydaje...
bloondyna
napisał/a: bloondyna, 2010-10-03 15:00
Przypuszczam że na ulotce masz gdzieś napisane, ze plamienie przez pewien czas może występować, a później przestanie się pojawiać... I tak, to normalne.
napisał/a: vivaldi71, 2010-10-03 16:17
Czasami tak działają tabletki anty.Przeczytaj ulotkę o skutkach ubocznych.
mirra58287
napisał/a: mirra58287, 2010-10-03 19:35
tak to moze sie zdarzyć - kiedy brałam tabletki tez tak mialam kilka razy
foresia
napisał/a: foresia, 2010-10-04 00:09
Możliwe, że po tabletkach.. Ale ginekolog powinien to zbadać, zalecić jakieś badania, albo zmianę tabletek.
seeya84
napisał/a: seeya84, 2010-10-04 01:42
to możliwe,może zmień tabletki po konsultacji z lekarzem
JOANNA210299
napisał/a: JOANNA210299, 2010-10-04 18:46
możliwe że masz nieodpowiednie tabletki najlepiej skonsultuj się z lekarzem i napewni ci zmieni na inne