POLECAMY

Ten film zapowiada się spektakularnie. Kiedy "Chemia" wchodzi do kin?

Dowiedz się więcej i zobacz zwiastun!

Czy nadzieja ma jakieś granice? Czy miłość wszystko przetrzyma? To pytania, które stawia odważny film "Chemia" to najpiękniejszy polski film o miłości, który powstał na kanwie wydarzeń z życia Magdy Prokopowicz – założycielki Fundacji Rak’n’Roll.

"Chemia" cieszy się dużym zainteresowaniem zagranicznych mediów. Prestiżowy amerykański portal Variety opublikował pierwszy zwiastun filmu. Film "Chemia" reprezentuje Polskę na rozpoczynającym się właśnie festiwalu filmowym w Karlowych Warach, a do polskich kin trafi jesienią. Reżyser, Bartek Prokopowicz przekonuje, że "Chemia" to przede wszystkim film o niezwykłej relacji dwójki młodych ludzi, którzy balansują na granicy życia i śmierci, miłości i szaleństwa.

To film dla wszystkich, którzy wierzą, że w życiu najważniejsza jest właśnie miłość. To film o umiejętności odchodzenia, ale także o tym, że trzeba czerpać z życia, póki żyjemy. Życie moje i Magdy Prokopowicz było tylko punktem wyjścia. Emocje z tych intensywnych doświadczeń, wielokrotnie przefiltrowane przez scenariuszowe wydarzenia, pomogły mi skuteczniej pracować z aktorami, a im, dzięki mojej wiedzy, było łatwiej zidentyfikować się z niełatwymi przecież postaciami.

Film "Chemia" niebawem w kinach

To opowieść o niezwykłym uczuciu, dojrzewaniu i poszukiwaniu własnej tożsamości. O miłości silniejszej niż strach. O tym, że warto kochać tak, jakby jutra miało nie być. Gwiazdorska obsada, unikalny scenariusz i prawdziwe emocje.

Data premiery: 2 października 2015

Reżyseria: Bartek Prokopowicz

Występują: Agnieszka Żulewska, Tomasz Schuchardt, Danuta Stenka, Eryk Lubos


Na podstawie materiałów prasowych
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)