Kreacje od znanych polskich projektantów dużo taniej przez 48h

15.06.2011

Chcesz jak gwiazda pokazać się w sukience Violi Śpiechowicz, duetu Zemełka&Pirowska, Femini czy wielu innych? Przez 48 godzin masz szansę kupić ich kreacje w niewiarygodnie niskich cenach!

Viola Śpiechowicz, sukienka, Natalia Kukulska
fot. ONS/ by IBG

To już druga w tym roku edycja Designer Sample Sale Online „Moda w Zasięgu Myszy” w sklepie internetowym Salt & Pepper . To moda bez granic, dedykowana wszystkim pasjonatom śledzących najnowsze trendy i dostępna dla każdego surfującego po internecie.

Designer Sample Sale w saltandpepper.pl to jedyna tak duża akcja online zrzeszająca ponad 40-stu Polskich Projektantów Mody, którzy w trakcie 48h przeceniają swoje kolekcje do nawet 70%. Ponad 40 designerskich kolekcji i ponad 1000 kreacji czeka na odkrycie.

Każdy, kto ma dostęp do Internetu, niezależnie od miejsca zamieszkania może skorzystać z promocyjnej oferty polskich projektantów mody.

Designer Sample Sale
od 15 czerwca o godzinie 8.00 rano do 8.00 rano 17 czerwca.

UWAGA akcja potrwa tylko 48 godzin, więc lepiej jej nie przegap i skorzystaj z okazji.

Nie zwlekaj! Zegar tyka! Wejdź na www.saltandpepper.pl


Kup wymarzoną kreację i ubierz się w stylu gwiazdy:
Na zdjęciu:sukienka Viola Śpiechowicz ze sklepu saltandpepper.pl , buty Aldo, kolczyki Topshop, torebka Accessorize, lakier do paznokci Sephora Lub stwórz swój własny, niepowtarzalny look!Na zdjęciu: sukienka Viola Śpiechowicz ze sklepu saltandpepper.pl , buty Zara, klipsy Bijou Brigitte, kopertówka Dorothy Perkins, zegarek River Island, lakier do paznokci OPI

Oceń 3,67 / 6 głosów
Wyślij znajomym Wyślij znajomym
Drukuj Drukuj

Gosia Baczyńska – jak przygotowuje się do Fashion Week w Paryżu?

 

Zobacz także

 
 
Wypowiedz się!
Nick:
Opinia: