Tabletki antykoncepcyjne

Mon
napisał/a: Mon , 2010-03-23 17:26
Od jakiegoś miesiąca przyjmuję doustne tabletki antykoncepcyjne. Jednak nie w celu zapobiegania ciąży a po to, by wyleczyć hirsutyzm. Muszę je przyjmować dość długo by zobaczyć jakiekolwiek efekty. Jednak skutkiem ubocznym ich przyjmowania jest zatrzymanie płynów w organizmie. Jest to dla mnie nie lada problem, ponieważ mam małe problemy z metabolizmem, więc żeby je pokonać piłam dużo płynów (między innymi wody mineralnej) ale teraz nie wychodzi mi to na dobre od kiedy biorę te tabletki. Przez zatrzymanie płynów mam opuchnięty brzuch. Czy są jakieś sposoby żeby przyspieszyć wydalenie płynów z organizmu? przez nie czuje się tak jakbym miała balon w brzuchu...
ilapop
napisał/a: ilapop , 2010-03-23 17:37
radze sie udac do lekarza i porozmawiać z nim o tym moze zmieni ci na inne
napisał/a: IMJ73 , 2010-03-23 20:58
Niestety tylko lekarz tutaj moze cos poradzic
napisał/a: fliebe , 2010-03-24 10:13
zrób sobie napar ze skrzypu...A tak wogole to ja bym sie wybrała do lekarza, żeby ci zmienil tabletki na inne
kapliczka
napisał/a: kapliczka , 2010-03-25 19:41
też jestem za tym aby stosować inne tabletki, to że przepisał ci te nie znaczy że będą ci pasować