POLECAMY

kiedy wróce do normalnośći?

emma-j
napisał/a: emma-j , 2010-10-09 15:25
już od paru dni nie biore tabletek anty i jeszcze nadal ma krwawienie i niewiem kiedy przestanie?po jakim czasie wszystko wróci do normalnośći? tabletek już nie zamierzam brać bo jak wyczytałam jakie mają skutki uboczne to mnie złapał szok wiec juz dziekuje za nie .
napisał/a: w17865 , 2010-10-09 15:47
organizm musi się ustabilizować sam. Musisz poczekać jeszcze pare dni
betikul
napisał/a: betikul , 2010-10-09 19:27
Organizm dojdzie do siebie :) ale jeżeli coś Cię niepokoi to idź do lekarza
napisał/a: agneszakrzewska , 2010-10-09 20:53
TABLETKI TO NAJGORSZE ŚWIŃSTWO JAKIE MOŻE BYĆ TAK JAK MÓWIŁAM WCZEŚNIEJ,DOBRZE,ZE PRZETAŁAŚ JE BRAĆ.OK,MIESIAĆA I ORGANIZM POWINIEN DOJŚĆ DO SIEBIE,NARAZIE POWSTAŁO ZAMIESZANIE W ORGANIŻMIE ,DLATEGO MASZ KRWAWIENIA
napisał/a: foresia , 2010-10-10 00:04
Przejdzie.. Jeśli źle działąją na Ciebie tabl.. to do nich nie wracaj.. Są różne inne metody:)
napisał/a: seeya84 , 2010-10-10 00:05
organizm potrzebuje ok.3 miesięcy żeby dojść do "normalności"
anulka202
napisał/a: anulka202 , 2010-10-10 15:28
Wydaje mi się że około miesiąca, jeśli krwawienie cie niepokoi to idz do lekarza.
kathiee
napisał/a: kathiee , 2010-10-10 15:40
Dokładnie, jak Anulka jeśli miesią ci nie bedzie ok wybierz się do lekarza...
Ja to bym miesiąca nie wytrzymała i zaraz jutro poszła!
mirra58287
napisał/a: mirra58287 , 2010-10-10 20:27
msc to moze nawet troche za długo ...szczerze mowiac to ja po 2,5 tyg poszlabym do lekarza
napisał/a: kasiunia347 , 2010-10-10 23:43
za pare dni powinno przejsc...
sylciar
napisał/a: sylciar , 2010-10-11 04:20
krwawic mozesz nawet przez 14 dni po odstawieniu tabletek..organizm dojdzie do siebie od 3-12 miesiecy jesli bralas systematycznie.
pisklakowa
napisał/a: pisklakowa , 2010-10-11 14:29
zależy jak długo je brałaś.Teraz krwawienie moze trwać ok dwuch tygodni,a wszystko powinno sie wyregulowac w ciagu kilku miesiecy( ok.4) :)