POLECAMY

Czy warto kupić trampki na obcasie?

ewka00
napisał/a: ewka00 , 2012-07-19 12:16
trampki na obcasie mit czy kit? podobają wam się? do czego byście je założyły. Ja osobiście posiadam takie ale ani raz nie miałam ich na nogach :/ głupie nie? jakoś nie moge skomponować ubrań do nich i mi siedzą bezczynie...
bozusia
napisał/a: bozusia , 2012-07-19 15:35
nie jestem fanką takiego obuwia, ale czasem też tak kupię z zamiarem :kiedyś założę ( zazwyczaj po sezonie oddaję komuś z metką)
nie wiem , gdzie można w nich chodzić; nadawały by się na grilla,ale weź nie zapadnij się w trawie na obcasach :)
propozycja ubioru;
-może szorty, top i kamizelka, tylko cholewka zasznurowana do połowy ( taki zadziornie i lekko niechlujnie)
-dżinsy ( rurki) ciemny granat , czerwone lub żółte, top w kolorze trampek i króciutka bluza dżinsowa
napisał/a: misiunia2612 , 2012-07-19 15:36
Pare lat temu chciałam sobie kupić takie ale zrezygnowałam z tego pomysłu, jakoś nie jestem przekonana, albo trampki albo szpilki :) Teraz podobno są modne trampki na koturnie.
primello
napisał/a: primello , 2012-07-19 15:52
Te trampki to jeden z wymyslow modowych, ktore wzbudzaja we mnie same zle odczucia :))
NIE!! Nigdy bym ich nigdzie nie zalozyla!!
Marthalla
napisał/a: Marthalla , 2012-07-19 18:19
Obrzydliwe, straszne, ohydne, masakra!
Trampki- lubię
Szpilki (głównie na innych)- też.
Trampki na szpilce- wiocha!
MamaNaEtacie
napisał/a: MamaNaEtacie , 2012-07-19 18:30
nie nie nie nie nie:)))
jeśłi już to wolę wersję na koturnie, chociaż w zasadzie takich nie mam i nie chcę mieć
marzena3
napisał/a: marzena3 , 2012-07-19 22:26
mi tez sie nie podobaja!! chociaz wachałam sie kiedyś nad kupnem ale po chwili zastanowienia gdzie w nich wyjde i do czego załoze powiedziałam NIE!!!
ajoli1
napisał/a: ajoli1 , 2012-07-19 22:56
Trampki,super.Wygodnie się chodzi,ale te na obcasie nie przemawiają do mnie.Widziałam na mieście dziewczyny w takich butach i szczerze to są tandetne.Niby modne,ale ja takich sobie nie kupię i nawet w prezencie wolałabym nie dostać.
jjoas235
napisał/a: jjoas235 , 2012-07-21 23:55
Fuj!!!