POLECAMY

Tak będzie pachniał rok 2017. Sprawdź 8 najmodniejszych zapachów

Naszym ulubionym jest nowa wersja kultowej "piątki" Chanel.

Małgorzata Machnicka / 10 miesięcy temu

Nadchodzący rok rozpocznie się ciepłymi, zmysłowymi akordami. Jedną z nut, która najczęściej przewija się w najnowszych zapachach na rynku jest róża, najczęściej w towarzystwie jaśminu i zamszu.

Wróżymy, że największym perfumeryjnym objawieniem 2017 roku, będzie nowa wersja znanych wszystkim perfum od Chanel. Odświeżony zapach jest nieco delikatniejszy od klasyka. Te z was, które do tej pory uważały, że nie dorosły do "piątki", z pewnością polubią "L'Eau". Jako zagorzałe fanki Toma Forda i Surge Lutensa nie możemy się doczekać kiedy wypróbujemy na sobie Velvet Orchit Lumiere i Bapteme du Feu.

Sprawdź jakie perfumy do Ciebie pasują!

Jest jeszcze jeden zapach, który wydaje nam się intrygujący. Po świetnym początku i kolejnych mniej udanych kompozycjach, do gry wraca Miuccia Prada. Jej najnowsze perfumy "La Femme" z wanilią, tuberozą i wetiwerem to must have na wiosnę 2017.

 

N°5 L’EAU. The new N°5. A legacy transformed into a contemporary story. #YouKnowMeAndYouDont #NewChanel5

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika CHANEL (@chanelofficial)

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/9 miesięcy temu
"Modne" nie zawsze oznacza dobre/wyjątkowe czy oryginalne. Warto o tym pamiętać, zanim kupimy rozreklamowany "modny" zapach, którym będziemy pachniały jak połowa otoczenia. Nie warto.
/10 miesięcy temu
garnier zawiera aluminium,który może powodować raka piersi