Szykujesz się na halloweenową imprezę? Ten manicure podkręci twoją stylizację!

Niektóre są naprawdę proste do wykonania.

Małgorzata Machnicka / 4 miesiące temu
Szykujesz się na halloweenową imprezę? Ten manicure podkręci twoją stylizację! fot. FREE

Nawet jeśli nie masz ochoty na szykowanie wyjątkowego przebrania na Halloween, do białego t-shirtu i dżinsów pomaluj chociaż paznokcie. Jeśli nie jesteś wybitnie utalentowana, albo nie masz cierpliwości do dwugodzinnego ślęczenia nad starannym manicure, sięgnij po specjalne naklejki. W swojej ofercie ma je m.in.: Essence, H&M, Catrice, Kiko, NCLA. Szukajcie przede wszystkim limitowanych kolekcji przygotowanych specjalnie na Halloween. Wiem po sobie, że z naklejkami wcale może nie pójść tak łatwo, ich naklejenie zajmuje na pewno więcej czasu niż 15 minut.

Sprawdź najmodniejsze lakiery na jesień

Jeśli nie masz w domu naklejek, wybierz czarny lakier i mocno brokatowy top coat - takie połączenie zawsze się sprawdza i pasuje do  wszystkich "strasznych" kostiumów. Przejrzałyśmy Instagram i wybrałyśmy najciekawsze pomysły na halloweenowy manicure. Który podoba wam się najbardziej?

Kolekcje lakierów to idealne rozwiązanie dla miłośniczek mani!

Zobacz, jak zrobić dynię na Halloween!
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (9)
/2 miesiące temu
nie, jednak wolę jeden kolor... robię hybrydy lakierami z makear i raczej jednym kolorem maluję, ewentualnie robię efekt kociego oka, ale to sporadycznie
/2 miesiące temu
powoli szykuję się na sylwestra, mam na oku kilka lakierów z makear, podobają mi się te kocie oko ale nie wiem jakie wybrać.
/3 miesiące temu
a ja lubię paznokcie z rysunkami, jak to woli. Każdy lubuje się w czym innym. Ważne by samemu się dobrze czuć a robić coś bo jest modne. Warto też przemyśleć poznacie bo jednak ja robię hybrydy więc w jednych chodzę z 3 tyg, także w paznokciach w dynie chodzić tyle czasu to trosze śmiesznie hhahha
POKAŻ KOMENTARZE (6)