POLECAMY

Podziel się sekretem pięknych włosów z przyjaciółką, czyli... ze swoją mamą!

Brytyjskie badania ankietowe wykazały, że pomimo obietnic, 4 na 10 kobiet nie jest w stanie dochować tajemnicy. Oczywiście, podchodzimy do tych statystyk z dystansem... Są informacje, które trzeba (lub warto) zachować tylko dla siebie, ale jeśli chodzi np. o polecanie godnych zaufania kosmetyków bliskim osobom, dyskrecja wcale nie jest wskazana. Wręcz przeciwnie! Dzielenie się rekomendacjami dotyczącymi produktów pielęgnacyjnych, które uwielbiasz i które są naprawdę skuteczne, to wyraz troskliwego zainteresowania, który Twoja najlepsza przyjaciółka na pewno doceni. My, kobiety mamy silnie wykształcony "gen rozmowy" – uwielbiamy spotkać się i rozmawiać, rozmawiać, rozmawiać...  –  "porozmawiajmy" więc o relacjach córka-mama i o dobrych kosmetykach do włosów!

Małgorzata Górecka / 3 miesiące temu
Podziel się sekretem pięknych włosów z przyjaciółką, czyli... ze swoją mamą! fot. materiały prasowe

Najlepsza Przyjaciółka

60% kobiet (córek) uważa, że matka jest ich najlepszą przyjaciółką. Niemal 1/3 dziewczyn na pytanie "Kogo cenisz najbardziej" odpowiedziało: "mamę"**. Do tych statystyk już nie podchodzimy z dystansem. Jesteśmy z nich dumne i cieszymy się, że więcej niż połowa z nas tak właśnie postrzega relacje ze swoimi mamami – zwłaszcza, że wielkimi krokami zbliża się Dzień Matki!

Mamy coś dla Mamy (i córki!)

Jeśli poszukujesz odpowiedniego prezentu na Dzień Matki, to podpowiadamy, że firma L’biotica stworzyła nową linię BIOVAX Opuntia Oil & Mango, gwarantującą lipidową odbudowę pasm. Przyczyną ubytku lipidów we włosach są zabiegi termiczne (stylizacje z użyciem suszarki lub prostownicy), ale także proces biologicznego starzenia się – stąd seria ta jest idealna zarówno dla młodszych kobiet, jak i ich mam. Warto poznać właściwości produktów z nowej linii Opuntia Oil & Mango, zawierających 87% składników pochodzenia naturalnego.

Jaka córka, taka matka?

Pamiętasz czasy, kiedy pożyczałaś od swojej mamy buty, ciuchy – najpierw przebierając się za księżniczkę, potem idąc na pierwszą randkę, czy szkolną dyskotekę? Pamiętasz, jak próbowałaś tych samych kosmetyków – jako nastolatka korzystając po kryjomu z jej zasobów, a potem kupując identyczne produkty za własne, po raz pierwszy zarobione pieniądze? Tym razem Twoja kolej – zainspiruj mamę lipidową odbudową włosów, opartą o składniki pochodzenia naturalnego. Jeśli jeszcze nie miałaś okazji odkryć sekretu pięknych włosów – wypróbować szamponu, maski, odżywki 7w1 lub balsamu z serii BIOVAX Opuntia Oil & Mango – możesz to zrobić właśnie razem z mamą. Podaruj jej i sobie owocową pielęgnację pasm z unikalnym kompleksem LipidFX regenerującym strukturę zniszczonych i bardzo zniszczonych włosów, składającym się z oleju z nasion opuncji, masła mango oraz ceramidów. 
 
Mamy naprawdę wzorują się na córkach – z czułością i uwagą słuchają ich sugestii dotyczących wizerunku oraz pielęgnacji. Wyniki badań pokazują, że mamy mają też podobne gusta, jeśli chodzi o brandy: 55% matek deklaruje, że używają podobnych kosmetyków, a 36% przyznaje, że lubi te same marki co córki**. Mamo, wypróbuj ten kosmetyk oznacza mamo – chcę byś była zadbana, piękna i czuła się młodo. Chcę dla Ciebie dobrze. Troszczę się. Ty i mama, podczas wspólnego "dnia dla siebie", możecie odkryć sekret pięknych włosów i cieszyć się w pełni zregenerowanymi, nawilżonymi, lśniącymi pasmami. A może powiecie o wspólnym sekrecie także babci :)?
Nowa seria BIOVAX Opuntia Oil & Mango jest dostępna w aptekach, sieciach HEBE, 
SUPER-PHARM, Drogeriach Natura oraz w e-sklepie biutiq.pl
 

 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/5 dni temu
Zarówno ja jak i moja mama używamy tych samych kosmetyków do włosów z dermastica. Uważamy, że są najlepsze dla tak zupełnie mieszanych włosów jak mamy, idealnie pielęgnują nasze różne jakościowo włosy.
/2 miesiące temu
ja swojej mamie zafundowałam w tym roku z okazji jej święta zestaw kosmetyków do włosów INOAR :) sama nosiła się z zamiarem ich zakupu, ale jakoś nigdy nie było okazji. Aż wreszcie ja je zakupiłam :) jest zachwycona!
/3 miesiące temu
Ja kupiłam maskę, może nie dla mamy bo mam dla niej inny prezent ale dla siebie, i jest boska <3
POKAŻ KOMENTARZE (1)