POLECAMY

Siłownia sieciowa, czy trening personalny?

napisał/a: hellsingerka , 2011-11-09 18:13
Co polecacie? Sieciowe siłownie, których jest dość sporo, czy może jakiś trening personalny? Ostatnio koleżanka mówiła mi właśnie o treningu personalnym, że jest zachwycona. Ona niestety jest z Wrocławia, a ja z Warszawy, więc szukam czegoś na miejscu. Najlepiej okolice Ursynowa. Co polecacie?
napisał/a: gelka , 2011-11-13 16:34
chyba jednak wolałabym siłownie sieciową..zawsze masz jakies pole manewru, a na personalnyzawsze musisz chodzic..ale z drugiej strony personalny da lepsze efekty bo pracuje trener tylko nad tobą..mimo wszystko ja bym barała sieciówke:)
napisał/a: hellsingerka , 2011-11-14 11:08
Po paru wyjściach na sieciówkę, zdecydowałam się jednak na trening personalny. Na sieciówce nie mogłam się zmobilizować i z 4 wejść już 1 opuściłam, a do tego będąc już na miejscu nie za bardzo miałam motywację do ćwiczeń. Po paru treningach personalnych napiszę co i jak.
napisał/a: kas_sm , 2011-11-14 12:55
wiesz co tu nie ma reguły, bo trener personalny może być tez lipnym zachowcem i tak naprawde nic na tym nie korzystasz. Nie wiem czy nie lepiej jest wykupić karnet np. miesieczny w jakims dobrym klubie (o sprawdzonej renomie i działajacym od dłuzszego czasu) i zobaczyc samej czy mi to pasuje czy nie. Ja w zeszłym roku tak zrobiłam z S4, też kupiłam na miesiąc i sprawdziłam jak mi sie podoba i czy w ogóle mi sie podoba. Z drugiej strony sa ludziska ktore nie lubią cwiczyc w grupach i tu dla nich lepszym jest personalny, no ale każdy woli co innego.
napisał/a: hellsingerka , 2011-11-16 11:07
Tak więc jestem po pierwszym treningu personalnym tu: http://www.rhfitness.pl/

Szczerze mówiąc... to jestem zachwycona! Zupełnie inne podejście niż na sieciówce. Ktoś się Tobą zajmuje cały czas, motywuje i wspiera, a do tego jeszcze ustawili mi fajną dietę! Naprawdę fajna atmosfera.

Tak jak pisałam szukałam czegoś w okolicach Ursynowa- piaseczno jest troszkę dalej, ale dojazd prosty i szybki, a do tego niższe ceny! Po następnych treningach dam znać jakie efekty!
napisał/a: karoma , 2012-02-18 13:57
No taki trener personalny to fajna sprawa, bo masz zawsze zajęcia z tą samą osobę, układa Ci konkretny plan ćwiczeń. A czy co ćwiczeń np. plan diety jakiś też pomaga skontruować taki trener personalny???
napisał/a: vai , 2012-02-24 11:03
Spróbuj w siłowni Pure Platinium :). Ja jestem z Krakowa ale słyszałam, że w złotych tarasach jest naprawdę świetna.
Jej plus jest taki, że (przynajmniej w Krakowie) mamy do wyboru siłownie, zajęcia jak również możliwość treningu z trenerem personalnym.
Ja osobiście nie zdecydowałam się na trenera personalnego, bo czuje, że nie miałabym siły wrócić do domu.
napisał/a: akira85 , 2012-03-16 12:15
Polecam http://www.treningipersonalne.com/ świetny trener z niesamowitą wiedzą, Warszawa
napisał/a: puzon20 , 2012-03-22 16:47
Ja chciałabym spróbować treningów personalnych. Mam problemy z kolanami, więc nie mogę wykonywać wszystkich ćwiczeń. Ostatnio spróbowałam konsultacji i instruktor pokazał mi fajne ćwiczenia, sama bym na nie nie wpadła, a to dla moich kolan była prawdziwa ulga Dla rehabilitantów jakoś nie mam serca. Taki trening jest na pewno lepszy od samotnych ćwiczeń na siłowni.
kkostur
napisał/a: kkostur , 2012-03-29 05:48
Ja wolę siłownię niesieciową. Chodzę do takiej jednej w Poznaniu i nie chcę zamienić na żadną inną
trainer4you
napisał/a: trainer4you , 2012-07-22 17:04
Czasem warto poszukać trenera personalnego zanim udamy się na siłownię. Wtedy odpadnie nam problem wyboru czy ma to być siłownia sieciowa, czy nie. Trener nam pomoże dokonać wyboru, ponieważ to co jest najbardziej istotne w wyborze siłowni, to nie jej wielkość, a sprzęt jaki oferuje. Poza tym jeśli nie lubimy siłowni, możemy trenować z trenerem również w plenerze, czy nawet we własnym domu. To jest zaleta wyboru trenera przed wyborem siłowni, ponieważ trenerzy "z siłowni" z reguły są zobowiązani wobec pracodawcy to rozliczania się z każdego treningu i wykonywania ich w miejscu pracy, więc może nie być możliwości, żeby taki trener przyjechał do naszego domu, lub do parku.
Brzoskwinia4
napisał/a: Brzoskwinia4 , 2012-10-12 09:21
Moim zdaniem trzeba po prostu ćwiczyć, a bez różnicy, czy będzie to osobisty trener czy nie - polecam siłownie sieciowe, które są pewnie po prostu też tańsze. W Poznaniu fajna siłownia jest w Galerii Malta.