Polki.pl
kom. (4)

Azalia a powrót miesiączki

Azalia a powrót miesiączki

Zaczęłam brać tabletki azalia 3 miesiące po urodzeniu dziecka. Miesiąc temu skończyłam karmić piersią i nadal je biorę. Od czasu porodu nie miałam ani jednego krwawienia (poza tym w okresie połogu). Dodam, że od porodu minęło 10 miesięcy, dzisiaj odstawiłam tabletki, ponieważ nie czuję się zbyt dobrze i zaczęłam tyć (czuję się tak, jakby mój organizm zatrzymywał wodę - puchnę). Zrobiłam test ciążowy i wyszedł negatywny (na szczęście). Czy moje \"puchnięcie\" może być spowodowane brakiem okresu przez tak długi czas? Proszę o pomoc, ponieważ nie mam nawet możliwości wizyty u lekarza (emigracja, brak ubezpieczenia i znajomości języka). Będę bardzo wdzięczna za dobrą radę. Po jakim czasie po odstawieniu tych tabletek powinnam dostać okres?


Justyna
Złe samopoczucie i wzrost masy ciała („puchnięcie”) to skutki uboczne stosowania tabletek Azalia. Po odstawieniu tabletek samopoczucie powinno być lepsze. W czasie stosowania leku Azalia mogą pojawić się krwawienia czy plamienia. Jednak wcale nie muszą wystąpić. Teraz po odstawieniu tabletek proszę pamiętać o tym, że od dnia przerwania przyjmowania leku nie jest pani zabezpieczona przed zajściem w ciążę. Co do czasu, w którym ma wystąpić miesiączka nie jest on dokładnie określony. U jednych kobiet miesiączka pojawia się już po 3 tygodniach, u innych po 6 tygodniach.

Pozdrawiam serdecznie
Celina Fręczko, położna





Oceń 6,00 / 1
Redakcja poleca

Podobne w temacie Pozostałe

Skomentuj Azalia a powrót miesiączki

Gość We-Dwoje.pl
Komentujesz jako dsfdsfds  /  Wyloguj sięZarejestruj się  /  Zaloguj się

Podobne do Azalia a powrót miesiączki

Zobacz
ostatnie wydanie tygodnika

Wysłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu We-Dwoje Polki.pl


Forum Dziecko