Złote Globy 2016 transmisja na żywo

To już 73. ceremonia rozdania statuetek!
Edyta Liebert / 08.01.2016 13:52

Już 10 stycznia 2016 roku w Beverly Hills odbędzie się 73. ceremonia rozdania Złotych Globów. Duet wytrawnych prezenterów stacji E! Entertainment – Ryan Seacrest i Giuliana Rancic – zrelacjonuje na żywo wydarzenia towarzyszące jednej z największych imprez Hollywood. Początek transmisji z czerwonego dywanu Złotych Globów 2016 w niedzielę 10 stycznia o północy na kanale E! Entertainment.

Złote Globy 2016

Prowadzący pogram Na żywo z czerwonego dywanu po raz kolejny zabiorą widzów w podróż do świata pięknych, bogatych i utalentowanych. W relacji nie zabraknie gorących komentarzy oraz emocjonujących wywiadów z ulubionymi aktorami. Kamery stacji E! Entertainment przyjrzą się też kreacjom gwiazd, zaprojektowanym przez największych światowych projektantów. Czym zaskoczą Cate Blanchett, Jennifer Lawrence, Kate Winslet, Leonardo DiCaprio i inni tegoroczni nominowani?

Złote Globy 2016: relacja, wygrani, przegrani

Program stanowi niepowtarzalną okazję, by zobaczyć z bliska uroczystą ceremonię, a także zajrzeć za kulisy bankietu po gali. Ross Mathews, Zuri Hall i Dave Karger zaproszą gwiazdy przed główną kamerę stacji E! „Glam Cam 360”, aby na gorąco przeanalizować prezentowane tego wieczoru kreacje.
Stroje, w których gwiazdy wystąpią podczas gali wręczenia Złotych Globów, zostaną skrupulatnie ocenione przez Giulianę Rancic, Melissę Rivers, Brada Goreskiego oraz gości specjalnych Policji Stylu już 13 stycznia o godz. 21:00, również na kanale.Tradycyjnie nie zabraknie błyskotliwych komentarzy i dowcipnych, czasem uszczypliwych uwag. Dowiemy się, kto swoim strojem zachwycił, a kto zniesmaczył modowych krytyków.

Obejrzyj relację z tego filmowo-modowego wydarzenia!

Tekst na podstawie materiałów prasowych