Włodarczyk i Krawczyk nie są już razem - rozstali się

Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk nie są już razem fot. ONS.pl
Para nie mieszka już razem. Jaki był powód rozstania?
Edyta Liebert / 20.03.2015 12:20
Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk nie są już razem fot. ONS.pl

Według aktualnych doniesień Mikołaj Krawczyk i Agnieszka Włodarczyk zdecydowali o rozstaniu. Para nie potwierdza, ani nie dementuje plotek. Co mogło wpłynąć na ich decyzję?

Para poznała się kilka lat temu na planie serialu "Pierwsza miłość", który pojawił się na antenie w 2009 roku. Wówczas Mikołaj Krawczyk był w stałym związku z Anetą Zając, którą zostawił dla nowej miłości, Agnieszki Włodarczyk. Rozstanie z Anetą Zając  przyczyniło się do wielu plotek i złośliwych komentarzy pod adresem zakochanych, ponieważ Krawczyk porzucił matkę 2 swoich dzieci - bliźniaków, Roberta i Michała. Za sprawą skandalu notowania Anety Zając znacznie wzrosły, a Włodarczyk poszły w dół, a od czasu głośnego wywiadu w magazynie Viva!, nie pozostawiano na nich suchej nitki.

Włodarczyk i Krawczyk - koniec związku?

Od początku nie dawano tej parze szans na wieloletni związek. Krytycy ostrzegali, że na nieszczęściu dzieci nie da się zbudować trwałej i silnej relacji. Agnieszka Włodarczyk podkreślała, że sama pochodzi z rozbitej rodziny, więc zdawała sobie sprawę z krzywdy, jaką poniosą dzieci jej partnera z racji jego rozstania z Anetą Zając. Z kolei Krawczyk przyznał, że nigdy nie należał do chlubnego grona etatowych ojców. Z trudem godził obowiązki zawodowe z rodzicielskimi, ale jak wyznał w rozmowie, chciał walczyć o swoje szczęście.
Jeśli ktoś ma odwagę stanąć z otwartą przyłbicą i powiedzieć: „Muszę zmienić swoje życie, bo coś się wypaliło, bo nie chcę się udusić”, to już jest to bardzo źle postrzegane. A czasem trzeba umieć zostawić coś, co już nie działa, żeby zrobić miejsce na szczęście. Jednak odwaga i prawda w dzisiejszych czasach nie jest w cenie.

Krawczyk i Włodarczyk swój związek traktowali jako wyzwanie i przykład przeciwstawienia się społecznym konwenansom. Za wszelką cenę pragnęli udowodnić, że ich miłość jest szczera, prawdziwa i jedyna. W 2013 roku Krawczyk oświadczył się ukochanej, jednakże temat ślubu ucichł. Teraz media donoszą, że para nie mieszka już razem, a miejsce Mikołaja zajął... pies, a raczej suczka, Tosia.
 

# Tośkapokazaławamjęzyk # #Przygarnijmnie # pytanienaśniadanie #treningztośką # padłyśmy # love #

A photo posted by Agnieszka Włodarczyk (@agnieszkawlodarczykofficial) on

Czy para faktycznie się rozstała? Prawdopodobnie dowiemy się już wkótce, zwłaszcza że w kwestii uczuć żadne z nich nie czeka z wydawaniem publicznych oświadczeń.

Zobacz także:

Viva!:Krawczyk i Włodarczyk o swojej miłości
Włodarczyk i Krawczyk specjalnie dla Vivy!
Magda Femme wraca na scenę?

Redakcja poleca

REKLAMA