Jaka ona szczupła! Wendzikowska straciła kilogramy po ciąży w ekspresowym tempie

Jest chudsza, niż przed ciążą! Jak ona to robi?
Edyta Liebert / 27.05.2015 07:54

Śliczna dziennikarka niespełna 4 miesiące temu powitała na świecie swoje pierwsze dziecko - córkę Kornelię. Szybko wróciła do pracy i do... ćwiczeń. Sama Blake Lively była pod wrażeniem jej figury!

Wendzikowska jest już znana w kuluarach Hollywood jako polska wysłanniczka przeprowadzająca wywiady z gwiazdami filmu. Ostatnio przeprowadziła rozmowę z Blake Lively, tytułową bohaterką "Wieku Adaline", który 15 maja trafił na ekrany kin.

Wendzikowska często rozpoczyna wywiad lub zadaje pytanie w trakcie rozmowy dotyczące w oparciu o doświadczenie rodzicielstwa - i tym razem nie omieszkała zagaić Lively, że obie są młodymi mamami. Sławna aktorka pochlebiła prezenterce nie dowierzając, że ta ma tak rewelacyjną figurę. Zażartowała, że chciałaby, aby Wendzikowska podzieliła się z nią sekretem smukłej sylwetki. To prawda, dziennikarka wygląda nawet lepiej, niż zanim zaszła w ciążę. Kilka tygodni po porodzie ostro wzięła się do pracy, by przywrócić talię osy.

 

Wiek Adaline #pressjunket #blakelively #michielhuisman

A photo posted by Ania Wendzikowska (@aniawendzikowska) on


Na pokazie duetu paprocki&brzozowski Wendzikowska pojawiła się ze swoim partnerem, Patrykiem Ignaczakiem. Zdecydowała się na trudną w stylizacji różową sukienkę o asymetrycznym kroju. Wyglądała w niej atrakcyjnie, ale o wiele bardziej naszą uwagę przykuła figura dziennikarki - efekty treningów i diety są powalające. Można? Można! Zobaczcie galerię zdjęć z wydarzenia i przekonajcie się same.

Więcej:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/27.05.2015 17:56
"sama Blake Lively"..no myślałby kto.