W niedzielę startuje nowy show taneczny – „Viva Królowie Densfloru”

Na antenie Viva Polska już w najbliższą niedzielę, 24 października zadebiutuje nowy program taneczny. W roli jurorów wystąpią Edyta Herbuś, Rafał “Roofi” Kamiński i Rafał Maserak.
/ 22.10.2010 09:55
Edyta Herbuś, Rafał “Roofi” Kamiński i Rafał Maserak wystąpią w roli jurorów, a Sasha Strunin, Aleksandra Szwed, Jacek Stachursky, Mieszko Sibilski (Grupa Operacyjna), Candy Girl oraz Natalia Jakuła zatańczą w nowym programie tanecznym “Viva Królowie Densfloru”.

W „Viva Królowie Densfloru” sześciu celebrytów będzie tańczyć do znanych przebojów. W każdym z 6 odcinków programu uczestnicy prezentują swoją własną choreografię do znanych piosenek. Wśród tematów przewodnich odcinków znajdą się m.in. Street Dance, Hip Hop, największe hity znane z anteny Vivy, polskie piosenki, itd.

Po podsumowaniu wszystkich tańców jury wytypuje dwóch zawodników, którzy wypadli najgorzej, a publiczność za pomocą specjalnych pilotów odda głos na najsłabszego tancerza, który pożegna się z programem. W szóstym odcinki poznamy zwycięzcę – tytułowego Króla Densfloru.

Oprócz popisów tanecznych w „Viva Królowie Densfloru” widzowie będą mogli usłyszeć niespotykane do tej pory duety wokalne, m.in. w wykonaniu Stachursky`ego i Aleksandry Szwed czy Sashy Strunin i Mieszka Sibilskiego.

Program poprowadzą prezenterki Kasia Kępka oraz Justyna Kozłowska.
Nagrodę dla Króla Densfloru, wycieczkę na rajską plażę, ufundował sponsor programu - marka Herbal Essences.

Premiera: 24 października
Emisja: niedziela g. 18:30 Powtórki: poniedziałek, piątek g. 20:00
Odcinki premierowe: 6, 24 października – 28 listopada