Trzy nowe seriale w Polsacie od grudnia

Polsat przygotował nowe propozycje serialowe na zimowe wieczory – trzy amerykańskie hity zobaczymy już od 6 grudnia.
/ 07.03.2019 09:55

Polsat przygotował nowe propozycje serialowe na zimowe wieczory –  trzy amerykańskie hity zobaczymy już od 6 grudnia.

„Bestia” („The Beast”, 2008) to ostatni projekt, w jakim brał udział zmarły we wrześniu Patrick Swayze (powstała z nim tylko pierwsza seria). Aktor gra w serialu bezwzględnego i zasadniczego agenta FBI, który rozpracowuje przestępczy świat Chicago wraz ze swym młodym partnerem Dove. Niestety, jak się szybko okazuje, Dove także prowadzi śledztwo w sprawie swojego przełożonego. Trailer: The Beast (Bestia)
Ostatnia rola Patricka Swayzego.

Kolejny serial to prawniczy thriller „Układy” („Damages”, 2008) opowiadający o życiu nowojorskich prawników i biznesmenów, których łączą najczęściej mroczne układy. W roli głównej, czyli  prawniczki Patty Hewes, zobaczymy Glenn Close, a jej serialową podopieczną będzie Ellen (w tej roli Rose Byrne), która będzie poznawać tajniki prawniczego zawodu od najlepszej adwokatki w mieście. Serial od 13 września emituje polski kanał AXN.
 

 Trailer: Damagaes (Układy)
 Glenn Close jako bezwzględna, ale skuteczna prawniczka.

Ostatnia polsatowska propozycja to „Journeyman – podróżnik w czasie” („Journeyman”, 2008) to serial produkcji NBC opowiadający o przygodach Dana Vassera, reportera jednej z gazet San Francisco, który pewnego dnia odkrywa w sobie niesamowity talent – umiejętność podróżowania w czasie, która czasem ułatwia mu życie, ale jednocześnie niesamowicie je komplikuje. Serial pojawi się 12 grudnia i będzie emitowany w każdą sobotę o 17.45.
 

 Trailer: Journeyman (Journeyman - podróżnik w czasie)
 Trailer: Journeyman (Journeyman - podróżnik w czasie) 


Źródło: wirtualnemedia.pl

Fot. do zajawki: filmweb.pl
 

Magdalena Mania
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/22.10.2014 01:37
Zobaczymy w grudniu jak one się przedstawiają a od niedzieli jest już Emitowany "Fargo" na Ale kino+ Kiedyś był film o tym tytule i był rewelacyjny, a serial nie jest od niego gorszy, ciekawa akcja i dobra obstawa, z resztą bracia Coen pomagają przy jego produkcji a to już samo się tłumaczy :)