Top Model 2 - rozbierana sesja

Prędzej czy później każda modelka staje przed wyzwaniem, jakim jest rozbierana sesja. Uczestniczki Top Model najwyraźniej tego nie rozumieją. Płakały, tupały nóżkami, nie chciały pozować. Jedna zrezygnowała z wykonania zadania...
/ 20.10.2011 06:48

Prędzej czy później każda modelka staje przed wyzwaniem, jakim jest rozbierana sesja. Uczestniczki Top Model najwyraźniej tego nie rozumieją. Płakały, tupały nóżkami, nie chciały pozować. Jedna zrezygnowała z wykonania zadania...

Tym razem dziewczyny wzięły udział w pierwszym "profesjonalnym" castingu przeprowadzonym przez Anję Rubik. Kilka z nich już na wstępie przekreśliło swoje szanse, przychodząc na rozmowę w makijażu. Ania zapomniała portfolia. Asia narzekała na za małe buty. Magda nie czuła się komfortowo w stroju, który musiała założyć. Ponadto wyznała, że nie interesuje się modą. Czy modelka może sobie bardziej strzelić w stopę? No może, zwłaszcza jeśli stara się o pracę na zachodzie, a nie zna języka angielskiego... Generalnie każda z dziewczyn zaliczyła większą bądź mniejszą wpadkę, ale że trzeba było jakieś wyselekcjonować, uznano, że najlepiej poradziły sobie Honorata, Wiera, Michalina, Oliwia i Olga. Podczas gdy one stanęły przed obiektywem profesjonalisty - Wojtka Wojtczaka - reszta uczestniczek musiała poradzić sobie sama. Same się pomalowały, ubrały i same sobie robiły nawzajem zdjęcia.

Po tym zadaniu przyszły kolejne. Najpierw dziewczyny odebrały lekcję makijażu u wizażysty Max Factor, Wojciecha Rostowskiego, później musiały wykorzystać swoją wiedzę w praktyce. Wzięły udział w nietypowym wyścigu. Bo poza tym, która pierwsza dotrze do mety, liczyło się także, która wykona po drodze najlepszy makijaż. Zwyciężyła Dorota. W nagrodę otrzymała kuferek wypełniony kosmetykami Max Factor oraz sukienkę. Tak, jak zapowiadano, w tej edycji przygotowano dziewczynom zdecydowanie więcej atrakcji. Ten odcinek wzbogacono także o bitwę na pozy. Dziewczyny przechadzały się po wybiegu. Robiły wszystko by przyćmić swoje rywalki. Bitwę wygrała Wiera. Dzięki tej wygranej wzięła udział w profesjonalnej sesji zorganizowanej przez agencję D'vision.

Gwoździem programu była rozbierana sesja. Dziewczyny strasznie ją przeżywały. Marudziły. Otwarcie mówiły o swoich kompleksach. Zupełnie niepotrzebnie. Jurorzy zachwycali się prawie każdym kolejnym zdjęciem, które przeglądali. Największe brawa zebrały Wiera, Oliwia, Olga, Michalina i Asia. Do odstrzału prawdopodobnie byłyby Natalia i Dorota. Pierwsza wyszła na zdjęciach normalnie. Druga miała w sobie za dużo seksu. Przed odejściem z domu modelek uratowała je Magda, która nie chciała się rozebrać przed obiektywem. Nie było zdjęcia. Nie było czego oceniać. Proste. Czy mimo to zrobi karierę w modelingu? W końcu, jakby nie było, jej zdjęcie wisi na stronie models.com. Jak myślicie?

Fot. topmodel.tvn.pl

Redakcja poleca

REKLAMA