Taniec z gwiazdami

Trenują jak sportowcy. Efekt ich pracy możecie zobaczyć w programie "Taniec z gwiazdami"; na antenie TVN. Dla nas wystąpili w niezwykłej sesji.
/ 12.03.2007 10:37
Od kilku tygodni trenują jak sportowcy. Efekt ich pracy możecie zobaczyć w programie „Taniec z gwiazdami” na antenie TVN. Dla nas wystąpili w niezwykłej sesji i opowiedzieli o tym, czego, tańcząc, dowiedzieli się o sobie.

Kuba Wesołowski
„Daję z siebie, ile mogę. Może dlatego nie miałem jeszcze momentów, kiedy powiedziałbym sobie: człowieku, po co ci to było, chociaż sam taniec idzie mi jak po grudzie. Najgorsze, że poprzeczka cały czas idzie w górę”.


Edyta Herbuś i Kuba Wesołowski

Paweł Deląg
„Taniec, który uprawiamy, nie ma nic wspólnego ze swobodnym pląsaniem na parkiecie. To rodzaj wyczynu sportowego. Teraz zaczynamy ćwiczyć sambę i wydaje mi się, że to ona jest najtrudniejszym tańcem pod słońcem”.


Dominika Kublik i Paweł Deląg

Katarzyna Cichopek
„Taniec daje tyle radości. Czuję niezwykły przypływ energii, śmieję się do siebie. Mam to szczęście, że trafił mi się partner, który jest nie tylko świetnym tancerzem, lecz także doskonałym nauczycielem i cudownym człowiekiem”.


Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel


Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel

Hubert Urbański
„Kiedy mówię niemal każdej parze, że jest moją ulubioną, naprawdę tak myślę. Kibicuję wszystkim i czasami aż truchleję, patrząc, co robią na parkiecie. Emocje są ogromne. Ale o to przecież chodzi!”.Rozmawiała Magda Łuków
Zdjęcia Piotr Porębski/Metaluna
Stylizacja Jola Czaja
Makijaż Gonia Wieloch, Anna Baranowska, Jarosław Korniluk/Metaluna