allan krupa poszedł do pracy fot. ONS.pl

Syn Edyty Górniak poszedł do pracy. Dumna mama opowiada: „Od rana do wieczora, deszcz czy nie deszcz”

Najpierw Allan Krupa podjął się wolontariatu. Teraz Edyta Górniak zdradza, że chciał zarobić własne pieniądze i pracuje nad polskim morzem.
Weronika Kwaśniak / 22.08.2020 08:31
allan krupa poszedł do pracy fot. ONS.pl

Chcąc nie chcąc, 16-letni Allan Krupa jest w jakiś sposób rozpoznawalny - jest w końcu synem jednej z największych polskich gwiazd. Trudno powiedzieć, czy ta rozpoznawalność na co dzień ułatwia mu życie, czy może je utrudnia. Allan z pewnością styka się z krytyką i hejtem, wielokrotnie musi też dźwigać ciężar sławy swojej mamy.

Allan Krupa pracuje nad polskim morzem

Teraz jednak znalazł się w sytuacji, gdy nikt nie postrzega go przez pryzmat bycia synem Edyty Górniak. Jak opowiada gwiazda w rozmowie z dziennikarzem WP, Allan postanowił pójść do pracy.

- Zaskoczył mnie bardzo. (…) Nie chce ciągnąć pieniędzy od mamy, nie chce iść na łatwiznę, nie wyciąga tej ręki. Tylko sobie zorganizował pracę. Bardzo się cieszę i jestem dumna z tego, że sobie po prostu pracuje, roznosi kawę na plaży.

Trzeba przyznać, że wielu 16-latków podczas wakacji raczej nie myśli o pracy, a o samym wypoczynku. Trudno zatem dziwić się Edycie, że jest dumna z syna, który stara się być jak najbardziej samodzielny - oczywiście na miarę swojego wieku.

Edyta Górniak opowiada w rozmowie z Oskarem Netkowskim z WP:

- Chciałam nawet pójść zobaczyć, bo byłam na Wybrzeżu, ale zabronił mi. Powiedział: „Mama, wiesz co, ja pracuję, jest taka fajna atmosfera, fajni ludzie, nikt nie wie że jestem twoim synem, więc mam takie fajne relacje”. Czasami zapominam, jakie to jest trudne dla niego, że ludzie postrzegają go przez pryzmat tego, że jest moim dzieckiem, no i nie jest postrzegany w taki sposób… czysty. Oczywiście, nie zburzyłam tego, nie mogłam zobaczyć, więc wygooglałam! 

W show-biznesie Edyta znana jest ze swoich dobrych relacji z synem. Nie da się ukryć, że gwiazda stara się zapewnić jedynakowi wszystko, co najlepsze, a z jej wypowiedzi o Allanie zawsze bije troska o syna. Zresztą z wzajemnością - również Allan bardzo dobrze wyraża się o mamie. Jak widać, Edyta chce, żeby nastolatek znał również zwykłą rzeczywistość, z dala od blasku fleszy.

Więcej newsów z życia gwiazd:
Aneta Zając jest zakochana
Laura Breszka wspomina zmarłą siostrę
Lara Gessler krytykuje podejście do ciężarnych
Anita Werner pokazała się bez makijażu
Joanna Liszowska eksperymentuje z wyglądem