Ślub Oli Lubicz z serialu „Klan”. Suknia ślubna robi furorę. Zdjęcia [GALERIA]

Ola Lubicz stanęła na ślubnym kobiercu. Suknia ślubna? Zjawiskowa! Z okazji zmiany stanu cywilnego bohaterki, przypominamy, jak przez lata zmieniała się Kaja Paschalska, która od ponad 20 lat wciela się w tej postać.
/ 01.06.2018 10:07

Ślub Oli Lubicz z „Klanu” był jednym z najbardziej oczekiwanych odcinków serialu. Rudowłosa bohaterka stanęła na ślubnym kobiercu ze swoim partnerem Rafałem Woźniackim (w tej roli Marcin Kwaśny). Odbył się on w 3318. odcinku, wyemitowany na antenie TVP 1 30 maja. Nie obyło się bez małych perturbacji z suknią ślubną. Lecz efekt końcowy był zachwycający!

Suknia ślubna Oli z „Klanu”

Do ostatniej chwili nie było wiadomo, czy suknia ślubna Oli dotrze na czas. Na szczęście Anna Surmacz (Joanna Żółkowska), właścicielka prestiżowego salonu ślubnego, uratowała sytuację. Ola Lubicz na ślub wybrała koronkową suknię ślubną ze zmysłowymi przezroczystościami oraz modnym trenem. Fotografie kreacji pojawiły się m.in. na Instagramie Kai Paschalskiej. Suknia bardzo przypadła do gustu fanom serialu. Posypały się komentarze z komplementami.

- Jak księżniczka!
- Suknia piękna, a Ty w niej przepięknie wyglądasz.
- Zjawiskowo!
- piszą fani.

Zakaz robienia selfie to nie wszystko! Tego zdecydowanie nie zazdrościmy księżnej Meghan

Zobaczcie zdjęcia sukni ślubnej na kolejnych stronach! Moment ślubu to również dobry czas na małe wspominki. Z tej okazji przypominamy ównież stare zdjęcia Kai Paschalskiej, która w postać serialowej Oli wciela się od 1997 roku!

Droga Czytelniczko! Chcemy Cię lepiej poznać, żeby robić dla Ciebie lepszy serwis! Co lubisz na Polki.pl, czego Ci u nas brakuje. To zajmie tylko 3 minuty. KLIKNIJ >> ANKIETA

Przeczytaj:
Joanna Koroniewska wróci do serialu „M jak miłość”? Oświadczenie aktorki nie pozostawia wątpliwości
Po skromnej Natalce z „M jak miłość” nie ma śladu! Aktorka wystąpiła w rozbieranej sesji