siostry Godlewskie fot. ONS

Siostry Godlewskie otwierają szkołę muzyczną. Ogłosiły rozpoczęcie zapisów

Małgorzata i Esmeralda Godlewskie ruszają z nowym projektem. Już można rezerwować miejsca w ich... szkole muzycznej!
/ 19.11.2018 09:30
siostry Godlewskie fot. ONS

Siostry Godlewskie nie przestają zaskakiwać. Celebrytki, które zasłynęły oryginalnymi wykonaniami znanych przebojów, nie ustają w walce o swoje miejsce w show-biznesie. Co więcej, planują kształcić przyszłe gwiazdy estrady. Godlewskie właśnie ogłosiły zapisy do tworzonej przez nie... szkoły muzycznej!

Szkoła muzyczna sióstr Godlewskich

Małgorzata i Esmeralda Godlewskie poinformowały na Facebooku, że w przyszłym roku zostanie otwarta ich szkoła muzyczna. Znane siostry zakładają, że o miejsce w szkole nie będzie łatwo, ponieważ już teraz ogłosiły rozpoczęcie rezerwacji.

Zostań Gwiazdą Estrady! Szkoła Muzyczna Sióstr Godlewskich! Startujemy w przyszłym roku! Trzymajcie za nas kciuki! Obowiązuje rezerwacja miejsc
- czytamy w poście.

Pomysł otwarcia przez siostry Godlewskie szkoły muzycznej wzbudził ogromne poruszenie. Złośliwi twierdzą, że celebrytki mają wątpliwe umiejętności wokalne, ale... z pewnością nie można im odmówić talentu do wzbudzania zamieszania wokół siebie.

- Mam nadzieję, że same będą się tam uczyć, nie daj Boże NAUCZAĆ.
- Wy tak serio, czy aż tak mocno szukacie atencji?
- Matko Boska, czego będziecie uczyć?
- piszą internauci.

Okazuje się, że nie wszystkie głosy były utrzymane w podobnym tonie. Pojawiło się również mnóstwo komentarzy osób, które... przynajmniej wstępnie, zadeklarowały zainteresowanie nauką.

Siostry Godlewskie zdobyły popularność w internecie rok temu, kiedy zamieściły w sieci swoje wykonanie popularnej piosenki świątecznej „Pada śnieg”. Filmik w ekspresowym tempie stał się viralem. Wiele osób uznało go za świetny żart. Jednak z czasem okazało się, że Małgorzata i Esmeralda zamierzają skorzystać z rozgłosu, który udało im się zdobyć. Pojawiły się kolejne piosenki, projekty, na nawet współpraca z telewizją 4FUNTV.

Niedawno siostry Godlewskie po raz kolejny wzbudziły kontrowersje, publikując w sieci własną interpretację hymnu państwowego. Wideo miało być formą celebrowania setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Nagranie nie wszystkim przypadło do gustu. Wielu internautów - wśród których znalazła się dziennikarka Agnieszka Hyży - zarzuciło celebrytkom znieważenie hymnu. Pojawiły się nawet zapowiedzi skierowania sprawy do sądu.

Czy szkoła muzyczna sióstr Godlewskich ma szanse na sukces? Trudno powiedzieć. Jedno jest pewne, celebrytkom nie brakuje pomysłów i przedsiębiorczości. Mają również pożądaną w show-biznesie umiejętność wzbudzania skandali, a to oznacza, że z pewnością jeszcze nie raz o nich usłyszymy. My jesteśmy bardzo ciekawe... pierwszych absolwentów szkoły muzycznej Godlewskich. ;)

Więcej newsów o gwiazdach:
Basia Kurdej-Szatan w ciąży? Fani już gratulują!
Anna Lewandowska otworzyła swoją kawiarnię! Gdzie?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)