Sceny seksu w „Nowym obliczu Greya” - zobacz, jak je kręcono

Jamie Dornan fot. Materiały prasowe
Aktor wystąpił w programie Jimmy Kimmel Live i wyjawił pikantne szczegóły!
Małgorzata Germak / 08.02.2018 15:10
Jamie Dornan fot. Materiały prasowe

Ostatnio  w świecie filmowym mówi się przede wszystkim o „Nowym obliczu Greya”.
Jamie Dornan, odtwórca roli Christiana Greya, ostatnio pojawił się w show Jimmy Kimmel Live i zdradził kilka gorących szczegółów z planu. Między innymi to, jak wygląda nagrywanie scen seksu.

Tych scen jeszcze nie widziałyście. Oto najświeższy zwiastun „Nowego oblicza Greya”!

W internecie pojawiają się kolejne zwiastuny „Nowego oblicza Greya”, twórcy filmu podgrzewają atmosferę przed premierą (9 lutego!), media co chwilę zarzucają fanów filmowej pary – Christiana i Anastasii – ciekawostkami. Teraz mamy coś lepszego!

Co Jamie Dornan zdradził o scenach seksu?

„To już trzecia część historii o Greyu. Czy dla ciebie i Dakoty Johnson intymne sceny są już jak chleb powszedni, jak w małżeństwie: ‚No dobra, to chodź, rozbierzmy się’?” – pytał żartując Jimmy Kimmel.
„To może dziwnie zabrzmieć, ale między mną a Dakotą jest jak między bratem i siostrą. Ja mam żonę, ona ma swoje życie. Nasza relacja jest pełna szacunku. Mam wrażenie, że znamy się naprawdę dobrze” – odpowiedział Jamie Dornan.

Jednak Jimmy Kimmel cisnął dalej. „A co z ekipą filmową podczas scen seksu? Przy nich nie czuliście się skrępowani?” – dopytywał gospodarz programu.
„Podczas kręcenia intymnych scen na planie są tylko ci, którzy naprawdę muszą wtedy być. Na przykład ja” – odpowiedział żartem odtwórca roli Greya. Na pytanie, czy podczas scen seksu jest jakoś zakryty w miejscach intymnych, Dornan powiedział: „Zakrywam je małą torebką (ang. wee-bag - dop. red.)” – wywołało to w studiu programu wielki wybuch śmiechu. „To znaczy to sformułowanie nie oznacza tak naprawdę czego małego (wee oznacza maleńki - przyp. red.)” – zaczął wyjaśniać. „Zakrywałem się całkiem dużą torbą. Naprawdę wielką, taką jak walizka podróżna, do której mieścisz wszystkie rzeczy” – żartował.

Czy twórcy „Nowego oblicza Greya” zaskoczą czymś widzów? Będzie trzeba się przekonać, idąc do kina.

A wy jesteście fankami Christiana i Anastasii?

Czytaj też:

Rita Ora i Liam Payne w gorącym teledysku do piosenki z filmu „Nowe oblicze Greya”! Będzie hit?Dakota Johnson o ulubionej scenie w "50 twarzach Greya"

Redakcja poleca

REKLAMA