Konrad Gaca fot. Screen Facebook/Konrad Gaca

Są ostateczne wyniki sekcji zwłok Konrada Gacy. Wiadomo, co go zabiło

Wcześniej przypuszczano, że doznał wylewu lub zakrzepu. Teraz wreszcie ogłoszono ostateczne wyniki sekcji zwłok znanego dietetyka i trenera.
/ 22.09.2018 11:58
Konrad Gaca fot. Screen Facebook/Konrad Gaca

Pytanie, na co umarł Konrad Gaca, zadawało sobie wiele osób. Ciało tego znanego dietetyka i trenera odnaleziono w jego domu pod Lublinem 16 sierpnia 2018 roku. Tajemniczą śmiercią Gacy od razu zajęła się prokuratura i policja. Wyniki wstępnej sekcji zwłok wykluczyły udział osób trzecich. Jednak dopiero teraz ogłoszono oficjalną przyczynę jego śmierci.

Nowe informacje w sprawie śmierci Konrada Gacy. Dietetyka znalazła żona

Na co zmarł Konrad Gaca?

Kilka tygodni temu przypuszczano, że najprawdopodobniej doszło do zatrzymania akcji serca podczas snu. Wstępne ustalenia prokuratury potwierdziły, że zgon nastąpił z przyczyn chorobowych, ale nadal dokładnie nie było wiadomo, co zabiło Konrada Gacę. Do dziś pojawiały się różne teorie na temat przyczyny jego śmierci.

Teraz już oficjalnie wiadomo, co go zabiło. „Biegli stwierdzili, że śmierć nastąpiła z przyczyn chorobowych. To było pęknięcie tętniaka” – powiedziała w rozmowie z WP Agnieszka Kępka z lubelskiej Prokuratury Okręgowej.

Konrad Gaca cieszył się sporą popularnością. Stworzył program odchudzający GACA SYSTEM, często pojawiał się w telewizji w roli eksperta, miał swój program tv.
Zmarł w wieku 42 lat. Zostawił żonę i córkę Emilkę.

Więcej newsów:Bardzo mocne słowa Natalii Siwiec o pedofilii w Kościele. Przesadziła?Ewa Farna nie jest już brunetką?! Postawiła na oryginalny kolor. Co na to fani?