Rozenek o ślubie: "Narzeczona to za mało"

Sesja Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan Viva! fot. Robert Wolański
Rozenek i Majdan wzięli udział w specjalnej sesji. Efekty w środku!
Edyta Liebert / 12.09.2016 14:36
Sesja Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan Viva! fot. Robert Wolański

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan długo czekali na ten wyjątkowy dzień. Zaplanowany co do szczegółu, wyczekany ślub pary miał miejsce 10 września. Był wyjątkowy, podobnie jak wywiad i sesja (charytatywna!) pary dla magazynu Viva!. Jak wygląda ich związek? Dlaczego Radosław Majdan widział ją (w jednej z pięciu) w sukni ślubnej przed ceremonią?

Szczegóły ślubu Rozenek i Majdana

Dla każdej panny młodej perfekcyjny ślub znaczy co innego. Starałam się, żeby nasz ślub był perfekcyjny dla nas. Czy to się uda? Mam nadzieję, że tak. - mówi Rozenek i płynnie przechodzi do tematu sukni ślubnych, których miała... 5! W tej jednej, szczególnej, zaprojektowanej przez Ewę Minge, widział ją przyszły mąż.

Ślub i przyjęcie odbyły się w XVIII-wiecznym pałacu w Polsce. Nie zagranicą, jak to teraz modne i popularne. Obrączki podawali synowie Perfekcyjnej Pani Domu.

Szulim i Staraki ich luksusowy ślub

Małgosia będzie najpiękniejszą panną młodą. Widziałem suknię. Jest przepiękna, zwala z nóg - mówił Radek Majdan w wywiadzie i nie pomylił się...


Małgorzata Rozenek nie widziała innej możliwości. Z Radosławem Majdanem dzielą wszystko, nie mają przed sobą tajemnic. Wspólnie wychowują chłopców, synów Małgorzaty Rozenek z poprzedniego małżeństwa. Są zgodni i szczęśliwi. Dla obojga to ślub nr 3 i liczą, że ostatni.

Wiedziałem, że synowie są dla Małgosi bardzo ważni. Dwóch najważniejszych facetów w jej życiu. Zastanawiałem się, czy mnie zaakceptują? Jak się będziemy dogadywać? Małe dzieci są bezkompromisowe, nic nie udają, mówią prawdę wprost. Ale ze Stasiem i Tadziem nawiązaliśmy fantastyczną relację.

fot. Robert WolańskiRadosław Majdan ma 44 lata: czy myśli o dzieciach, powiększeniu rodziny? Podobno tak!

Byłem sportowcem, a sportowcy, muzycy, artyści dojrzewają trochę później. Dlatego, że koncentrujemy się na naszej pasji. (...) wcześniej nie wyobrażałem sobie, że mógłbym wziąć za kogoś odpowiedzialność. Dziś jestem tego pewien. Idę w kierunku powiększenia rodziny.

Podczas rozmowy pada deklaracja ze strony Rozenek... Czy para będzie starać się o dziecko?

Ja też. Bo ja idę wszędzie tam, gdzie idzie Radosław.

W specjalnym, poślubnym numerze Vivy!, który wyjątkowo pojawił się w poniedziałek, można przeczytać  znajdziecie całą sesję Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana.

Nie było łatwo. Rozenek przekładała ślub w nieskończoność

Redakcja poleca

REKLAMA