Reality show Joanny Krupy i Edyty Górniak

Edyta Górniak i Joanna Krupa fot. ONS.pl/kolaż polki.pl
Dwie piękne kobiety biorą się za wspólny biznes?
/ 17.05.2017 14:13
Edyta Górniak i Joanna Krupa fot. ONS.pl/kolaż polki.pl

Dwie celebrytki, które świadomie prowadzą swoje kariery i mają doświadczenie w branży, które mieszkają w LA... Mają być uczestniczkami reality show!

Edyta Górniak przeniosła się do Kalifornii niespełna rok temu. Tam zaczęła spotykać się z Polakami zamieszkującymi Hollywood, ale prawdziwą przyjaciółkę odnalazła w Joannie Krupie. Panie znają się zaledwie od kilku tygodni, a już mogą odcinać kupony od swojej przyjaźni. Zgłosił się do nich jeden z największych polskich producentów telewizyjnych i zaproponował im wspólny program.

Reality show z Krupą i Górniak w rolach głównych

Nie do końca wiadomo, na jakiej zasadzie ma się odbywać program. Zamontują kamery w ich posiadłościach? Panie będą vlogować i opisywać swoje życie w Los Angeles?

Martyna Wojciechowska po raz kolejny zostanie mamą!

- Edyta i Joasia nie były przekonane do tego pomysłu. Ale gdy usłyszały, że ma to być produkcja na światowym poziomie, nieustępująca rozmachem reality show o rodzinie Kardashianów, stwierdziły, że może warto spróbować - opowiada nam znajomy Górniak. - Zdjęcia prawdopodobnie rozpoczną się już w czerwcu - dodaje informator "Faktu".

 

#friendstime @allan_krupa with #beautiful #sis @joannakrupa ❤#brotherandsister #edytagorniak #dogislove

Post udostępniony przez Edyta Gorniak (@edytagorniak)

Jeśli słuchać plotek, Krupa będzie dzielić się emocjami dotyczącymi rozwodu z Romainem Zago, a Górniak przybliży widzom, jak wygląda jej relacja z synem i jak odnajduje się w Kalifornii.

Lewandowscy na pierwszym wspólnym spacerze z Klarą! Grzech nie skorzystać z takiej pogody

Redakcja poleca

REKLAMA