Te zdjęcia dowodzą, że Anne Hathaway będzie PRZEPIĘKNĄ mamą!

Aktorka kwitnie w ciąży! Pojawiła się na gali z mężem, zobacz!
Edyta Liebert / 29.01.2016 04:43

Gdy świat obiegła wieść, że Anne Hathaway jest w ciąży, z każdej strony zaczęły napływać gratulacje. Aktorka pokazała ciążowy brzuszek dopiero w 7. miesiącu ciąży! Aktorka niebawem urodzi. Coś czujemy, że będzie to chłopiec!

Dlaczego? Anne Hathaway wygląda uroczo w błogosławionym stanie. Jej twarz nabrała wyjątkowego blasku i świeżości. Pamiętamy, że zdobywczyni Oscara za rolę w musicalu "Les Miserables" chciała utrzymać tę wiadomość jak najdłużej w sekrecie. Jeden z jej braci potwierdził doniesienia podczas swojego występu, a zatem sekret przezstał być sekretem! Potem aktorka sama zdecydowała się zademonstrować ciążowy brzuch w całej okazałości.

Anne Hathaway z mężem w ciąży

Na imprezie Anne Hathaway wyglądała prze-ślicz-nie! Wprost promieniała. Zobaczcie zdjęcia, my nie mogliśmy się zdecydować, na ktorym wygląda najpiękniej, dlatego zachęcamy dio przejrzenia wszystkich w naszej galerii!

 

Actress, Anne Hathaway, graces herself through the red carpet of the LA Art Show. #annehathaway #laartshow #emstake1artseries @laartshow

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Eric Minh Swenson (@ericminhswenson)

Zobacz:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)