Polskie gwiazdy pokazują niedoskonałości na Instagramie: Pazura, Hyży [GALERIA]

To trend, za którym zdecydowanie warto podążać! Koniec z wyretuszowanymi zdjęciami. Celebrytki coraz chętniej pokazują się takimi, jakimi naprawdę są.
Marta Kosakowska / 28.08.2018 09:29

Wyretuszowane zdjęcia, idealne ciała, napompowane botoksem usta - czas powiedzieć temu „Stop!”. Polskie gwiazdy powoli odchodzą pokazywania się światu jedynie w idealnym, choć nie zawsze autentycznym wydaniu. Na instagramowych profilach aktorek, modelek, prezenterek telewizyjnych i innych celebrytek zaroiło się od naturalnych fotek. Efekt? My jesteśmy zachwycone!

20 lat temu żadna z nich nie zrobiłaby kariery modelki. A dziś? Piękno jest względne!

Polskie gwiazdy w duchu body positive

Moda na body positive przyszła do Polski ze Stanów Zjednoczonych. Zmęczeni oglądaniem idealnych wizerunków celebrytów w mediach, coraz częściej poszukujemy w naturalności. I słusznie! Pod warstwą nawet najdoskonalszego makijażu kryją się cienie pod oczami. Efektowna kreacja może ukrywać cellulit, a modny kostium jednoczęściowy - bliznę po cesarce. Tak wygląda rzeczywistość. Na szczęście, polskie gwiazdy coraz chętniej przestają udawać, że jest inaczej. Cellulit Edyty Pazury skomentowała nawet... Anna Lewandowska. Jak znana trenerka odniosła się do sprawy? Zobacz na następnej stronie!

Przeczytaj:
"Nie chciałabyś schudnąć dla męża?" - zapytała fanka i się zaczęło... Kłótnia na Instagramie Dominiki Gwit!
„Zdjęcia można podrasować”. Polska gwiazda pokazuje swoje prawdziwe ciało!