poslka drużyna screen Youtube

Polacy wybrali hit Mistrzostw Świata. Wygrała „Polska drużyna”

Hit czy żenada? Podczas festiwalu w Opolu zdecydowano, który utwór będzie towarzyszył polskim piłkarzom w Rosji. Jak wam się podoba?
/ 11.06.2018 11:05
poslka drużyna screen Youtube

W ramach koncertu „Przebój na mundial” podczas festiwalu w Opolu na scenie zaprezentowało się siedem zespołów. Każdy walczył o miano wykonawcy hymnu Polaków na mundial 2018. Konkurs wygrał zespół Kombi z piosenką „Polska drużyna”. Myślicie, że ma szansę stać się hitem mistrzostw?

Edyta Górniak spoliczkowała Donatana w Opolu! Powód? Seksistowskie zachowanie producenta

Propozycje na „Przebój na mundial” oceniało jury w składzie: Tomasz Kłos, Tomasz Hajto, Rafał Poliwoda, Andrzej Dąbrowski i Karolina Bojar. I oni najwyżej ocenili utwór „Smak zwycięstwa” zespołu Pectus. Jednak na ostateczny wynik wpływ mieli widzowie. Po zliczeniu głosów okazało się, że cztery piosenki mają taką samą liczbę punktów. W tej sytuacji zgodnie z zasadami konkursu wygrywa ta piosenka, która ma najwięcej głosów wśród telewidzów. W ten sposób zwyciężył zespół Kombi.

Jak leci ta piosenka? „Polska drużyna się nie zatrzyma, jedność i siła biało-czerwonych serc” – śpiewają muzycy.
O ile zespół Kombi ma swoich fanów, którzy ciepło wrażają się o mundialowym hicie, to już szersze grono internautów nie jest taki podekscytowane utworem, który ma zagrzewać Polaków do walki podczas MŚ 2018.

„Obyśmy zagrali lepiej niż zaśpiewali”, „A nie można wysłać kogoś, kto po prostu dobrze zaśpiewa hymn Polski?”, „Stać na na więcej”, „Zero emocji, nie to co w przypadku zagranicznych artystów jak Shakira, gdzie jest czysta magia piłki, ale co tu porównywać…”. – posypały się krytyczne komentarze.

A jak wam się podoba mundialowy utwór zespołu Kombi?

Czytaj też:Ania Lewandowska zaskoczyła swoich fanów! Wiedziałyście, że ma brata? I to jakiego – prawdziwe ciacho!„Skoro natura wyeliminowała cię z puli genetycznej, to dobrze” - Rozenek czyta wstrząsające hejt