Książę George fot. ONS.pl

Plan lekcji księcia George'a. Przyprawia o zawrót głowy

Pięcioletni książę George nie ma łatwego życia. Elitarna szkoła, do której posłali go rodzice, sporo wymaga. I chociaż najstarszy syn księcia Williama i księżnej Kate chodzi dopiero do drugiej klasy, jego plan zajęć jest napięty do granic możliwości!
Magdalena Bury / 06.09.2018 12:49
Książę George fot. ONS.pl

Rok temu mały George zaczął swoją edukację w prywatnej szkole Thomas’a Baterea. W pierwszej klasie książę uczył się języka francuskiego, informatyki, aktorstwa, historii i geografii. Stawiał też pierwsze kroki w balecie. Co czeka na niego w drugiej klasie?

Plan zajęć małego księcia

Na stronie internetowej szkoły księcia opublikowano właśnie plany zajęć. Okazuje się, że w tym roku do wcześniejszych przedmiotów dojdzie język angielski, wychowanie fizyczne i nauki ścisłe. To nie wszystko!

Kandydat do brytyjskiego tronu będzie uczył się odręcznego pisania listów, a także dni tygodnia, nazw miesięcy czy liczenia do 20. W planach jest także nauczenie go nazw, lokalizacji i barw wszystkich krajów Zjednoczonego Królestwa.

 

 

Mało? George będzie rozważał także kwestie religijne. Nauczyciele wprowadzą go w tajniki Biblii i innych nauk Kościoła. Wszystko to 5-latek ma opanować w ciągu 10 miesięcy!

Nawet po szkole mały George nie będzie mógł odpocząć. Zaraz po zakończeniu zajęć książę musi przeznaczyć 10 minut na czytanie.

Zobacz też:George i Charlotte nie dłubią w nosie i nie robią scen. Jak wychowuje się dziś księcia i księżniczkę?Książę George kończy 5 lat! Z tej okazji opublikowano nowe zdjęcie następcy tronu

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/06.09.2018 14:49
wow liczenie do 20 wow trudne takie dni tygodnia wowowow