Ta piosenka jedzie na Eurowizję!

Posłuchaj "In The Name Of Love" Moniki Kuszyńskiej.
Edyta Liebert / 09.03.2015 06:20

Znamy już reprezentantkę Polski na Konkursie Eurowizji, który odbędzie się w Wiedniu, pora posłuchać utworu, który, mamy nadzieję, zachwyci jury i europejską widownię.

Piosenka "In the Name Of Love" to autorski singiel promujący drugą solową płytę artystkim która pojawi się już jesienią. Piosenka to efekt  współpracy Moniku Kuszyńskiej i jej męża, Kuby Raczyńskiego. Piosenka została nagrana specjalnie na okoliczność Konkursu Eurowizji i jest jednocześnie zapowiedzią nowej płyty wokalistki. "In The Name Of Love" ma swój polskojęzyczny odpowiednik, utwór pt. „Obudź się i żyj". Monika Kuszyńska tak mówi o swojej twórczości:


Poprzez swoją działalność artystyczną staram się promować ideę łączenia dwóch światów, które do niedawna zdawały się być niemożliwe do połączenia. Świata osób sprawnych i niepełnosprawnych. Most porozumienia między nimi z każdym rokiem się umacnia i wierzę, że pewnego dnia granice zostaną zatarte. Tegoroczne hasło Eurowizji: "Building Bridges" idealnie wpisuje się w tę ideę. Było również inspiracją do napisania tekstu piosenki "In The Name Of Love".

Jak podoba Podoba się wam piosenka, która zabrzmi na Eurowizji na scenie w Wiedniu?

Zobacz także:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/02.11.2015 21:40
raany co to za smety!!! MASAKRA!!
/19.05.2015 20:49
wstyd to byl rok temu !
/16.04.2015 14:56
Ta piosenka nie ma szans na zwycięstwo. to nie jest piosenka na EUROWIZJĘ.Mamy mnóstwo naprawdę dobrych piosenek . To wstyd dla POLSKI .