Piąty sezon "Plotkary" już na DVD!

Piąty sezon "Plotkary" już na DVD! Serial jest jedną z najbardziej dyskutowanych produkcji telewizyjnych oraz może pochwalić się jedną z najbardziej oddanych i wiernych grup fanów.
/ 18.11.2013 12:54

„Plotkara” to jedna z najgorętszych produkcji telewizyjnych ostatnich lat. Opowieść o barwnym życiu bogatej nowojorskiej młodzieży stała się kulturowym fenomenem, który podbił serca widzów praktycznie na całym świecie. Wydanie DVD piątego sezonu kultowego serialu zadebiutuje już 15 listopada!

5 sezon

Fabuła "Plotkary"

Elita powraca na ścieżki zła w pełnym skandali piątym sezonie Plotkary. Serena (Blake Lively) znajduje idealną pracę w Los Angeles, a Chuck (Ed Westwick) i Nate (Chace Crawford) składają jej wizytę. Na Upper East Side Blair (Leighton Meester) nadal nie może wybrać między Księciem Louisem i Chuckiem. Świat Dana (Penn Badgley) wywraca się do góry nogami, gdy odkrywa, że ktoś potajemnie przekazuje wydawcy jego opowiadanie, które zostaje anonimowo opublikowane. Koniec końców, zaskakujący powrót kuzynki Sereny, Charlie (Kaylee DeFer), poważnie zagraża rodzinie van der Woodsen. Miejcie się na baczności, w tym sezonie nit nie może czuć się bezpieczny i wszyscy będą czegoś żałować! XOXO, Plotkara.

"Plotkara" na DVD

Galpagos Films przedstawia wydanie DVD piątego sezonu serialu „Plotkara”, jednej z najgorętszych produkcji telewizyjnych ostatnich lat, którą magazyn „New York” uznał za „najlepszy obyczajowy serial dla młodzieży wszech czasów”. Cykl powstał na podstawie powieściowej serii autorstwa Cecily von Siegesar, a jego twórcą jest Josch Schwartz – scenarzysta, reżyser i producent mają na swoim koncie seriale „O.C. Życie na fali” oraz „Chuck”.

– Serial jest jedną z najbardziej dyskutowanych produkcji telewizyjnych oraz może pochwalić się jedną z najbardziej oddanych i wiernych grup fanów. Jesteśmy bardzo szczęśliwi mogąc opublikować ten kulturowy fenomen na DVD – powiedziała Rosemary Markson, wiceprezes studia Warner Home Video.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/20.11.2013 08:08
Sam tytuł wskazuje, że pełno w nim intryg, zamieszania i złośliwości. Czyli "najlepszy wzór dla młodzieży" na dzisiejszy dzień...