Oscary 2019: Najpiękniejsze kreacje gwiazd z czerwonego dywanu (Zdjęcia)

Zobacz, jak gwiazdy zaprezentowały się na czerwonym dywanie!
Marta Kosakowska / 25.02.2019 11:30

Za nami 91. ceremonia wręczenie Oscarów! Impreza odbyła się w nocy z niedzieli na poniedziałek (24/25.02.2019) w legendarnym Dolby Theatre w Los Angeles. Na uroczystości nie zabrakło reprezentacji filmu „Zimna wojna”, któremu nie udało się otrzymać statuetki. Na czerwonym dywanie - jak co roku - pojawiło się mnóstwo gwiazd w oszałamiających stylizacjach!

Kreacje gwiazd z Oscarów 2019

Gala rozdania Oscarów oraz imprezy jej towarzyszące (np. słynna Vanity Fair Oscar Party), to nie tylko święto kina, ale również mody. Najbardziej prestiżowa impreza filmowa świata przyciąga rzesze gwiazd kultury, sztuki, show-biznesu i mediów. To doskonały moment na zaprezentowanie zjawiskowych kreacji.

Najpiękniejsze suknie wszech czasów z Oscarów

Na tegorocznej gali prym wiodła klasyka. Królowa czerń, którą na ten wieczór wybrała również Lady Gaga. Piosenkarka i aktorka, która odebrała statuetkę za piosenkę „Shallow” z filmu „Narodziny gwiazdy”, miała na sobie olśniewającą suknię domu mody Alexander McQueen.

Wśród trendów z czerwonego dywanu dało się zauważyć również: pastele, cekiny, przezroczystości i głębokie dekolty. Co ciekawe, nie wszystkie gwiazdy postawiły na suknie wieczorowe. Niektóre panie wybrały eleganckie spodnie lub kombinezony.

Na następnych stronach znajdziesz zdjęcia z gali wręczenia Oscarów!

Więcej kreacji z czerwonego dywanu:
Najpiękniejsze kreacje gwiazd ze Złotych Globów 2019
Oscary 2018: zobaczcie najciekawsze kreacje