Olga Bołądź ma bardzo wąską talię fot. ONS.pl

Olga Bołądż ma bardzo płaski brzuch i wąską talię

Jest na co popatrzeć!
Edyta Liebert / 09.05.2016 10:47
Olga Bołądź ma bardzo wąską talię fot. ONS.pl

Czy Mikołaj Roznerski mógł świadomie rozstać się z Olgą Bołądź? Nam nie przeszłoby to przez myśl. Aktorka od niedawna chętniej pokazuje swoją rewelacyjną sylwetkę. Zobaczcie tę talię!

Olga Bołądź nie należy do grona aktorek, których losy śledzą media plotkarskie, rzadko pojawia się na ściankach, a na imprezach widujemy ją raczej sporadycznie. Swoją obecnością uświetnia premiery spektakli, w których występuje ona lub jej bliscy znajomi. 32-letniej pięknej aktorce daleko do bycia celebrytką. Nic zatem dziwnego, że skoro nie epatuje ciałem i urodą, zachwyca nas, kiedy tylko pojawi się na czerwonym dywanie. Ma wysportowaną i smukłą sylwetkę i... doskonały styl!

ONS.pl

Olga Bołądź ma bardzo płaski brzuch i wąską talię

To, że Olga Bołądź ma talię osy, dostrzegłyśmy podczas premiery spektaklu "Pozytywni". Tak zgrabna figura w połączeniu z wysokim wzrostem (171 cm) i ładną buzią to przepis na sukces w mediach. Ale nie na tym zależy aktorce, a na pracy w teatrze. Dlatego coraz więcej widzimy ją na jego deskach. Tym razem pojawiła się na premierze "Słownika Ptaszków Polskich" i zachwyciła odsłoniętym, umięśnionym brzuchem. Warto dodać, że aktorka, na początku 2013 roku urodziła synka, Bruna, a jej figura tego absolutnie nie zdradza!

ONS.pl/ kolaż polki.pl

Zobacz:

Julia Roberts: ciąża zamiast rozwodu? Jennifer Aniston będzie mamą? Siostra Natalii Siwiec jest ładniejsza od niej?