Oblubienica Ameryki pokonała Lady GaGę

Cały świat zna program "The Oprah Winfrey Show", w którym ludzie znani i mniej znani opowiadają o swoim życiu. Znana miliarderka chętnie udziela się charytatywnie. Jest jedną z najbardziej wpływowych kobietą. Jednak ostatnimi czasy jej energia zaczęła widocznie przygasać.

Cały świat zna program "The Oprah Winfrey Show", w którym ludzie znani i mniej znani opowiadają o swoim życiu.  Znana miliarderka chętnie udziela się charytatywnie. Jest jedną z najbardziej wpływowych kobiet. Jednak ostatnimi czasy jej energia zaczęła widocznie przygasać.

Oprah Winfrey kontra Lady GaGa

Oprah Winfrey urodziła się w 1954 roku. Jej start nie był łatwy. Jej rodzice byli jeszcze nastolatkami a uprzedzenia rasowe, z jakimi się spotykała, zahartowały jej psychikę. Silny charakter i niepoprawny optymizm pozwoliły jej dojść daleko. Oprah posiada ogromną empatię, doskonale rozumie trudne sytuacje innych. Została najbardziej wpływową i kochaną czarnoskórą kobietą naszego wieku. Kreowała opinię publiczną i została jej głosem. Poruszała trudne tematy, takie jak maltretowanie dzieci, wykorzystywanie seksualne wśród księży oraz narkomanię. Dzięki jej naciskom wiele ustaw rządowych zostało zmienionych na lepsze. To ona wypromowała obecnego prezydenta Stanów Zjednoczonych - Baraka Obamę.

Time

Rok temu ta silna kobieta przeżyła upadek. Ilość problemów, jakie na nią spadły, spowodowały załamanie. Zaczęła zachowywać się dziwnie i niezrozumiale, jednak znów powraca na szczyty. Dzięki tolerancji, jaką promuje Lady Gaga i wymuszonej akceptacji publiki, wybaczono Ophrze jej drobne "wpadki". We wcześniejszych rankingach to kontrowersyjna wokalista była na szczycie najlepiej zarabiających. Jej wynik wynosił 315 milionów dolarów. To ogromna suma, ale tego roku prowadząca słynny talk show "The Oprah Winfrey Show " przebiła GaGę, przekraczając 400 milionów. Jest to ogromna różnica zważywszy na fakt, że takie gwiazdy jak Angelina Jolie i Beyonce, mieściły się w granicy 87 milionów dolarów. Na uznanie zasługuje fakt, iż zdecydowaną większość Oprah przeznacza na pomoc innym i cele charytatywne. To jednak wyczyn  - pokonać młodą, energiczną ikonę popu bez zbędnego rozgłosu.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/9 lat temu
może sie ze mną podzieli kasą?;D
/9 lat temu
go oprah! go!;D
/9 lat temu
wole ją od gagi