Obejrzyj stylizacje gwiazd: Kożuchowskiej, Mariny, Dody

Kto nas zachwycił?
Edyta Liebert / 23.11.2016 09:37

W ostatni poniedziałkowy wieczór odbył się finał plebiscytu "Róże Gali". Nagradzani są twórcy, którzy wyróżnili się osiągnięciami w różnych dziedzinach sztuki oraz mediów.

Tegoroczną galę poprowadziła Anna Zejdler-Ibisz oraz Piotr Kraśko, dziennikarz, którego aktualnie oglądamy na kanapach "Dzień dobry TVN". Wiele celebrytów postawiło na elegancki, bardzo trendowy look i lansowało błysk, kokardy, prześwitujące tkaniny.

Jak prezentowały się na imprezie? Zobaczcie nasze wideo do końca!

Gwiazdy kochają aksamit - zobacz imprezowe looki

Które gwiazdy pojawiły się na imprezie?

Nie zabrakło na imprezie Dody czy Mariny, jako reprezentantek muzycznej sceny; Katarzyna Warnke postawiła na głębokie wycięcie na plecach, a Aneta Kręglicka lansowała silny trend noszenia "bieliźnianych" sukienek nałożonych na inną odzież.

W tym roku czytelnicy zdecydowali, że statuetka w kategorii "Media" trafiła do Piotra Kraśki. Nagrodę w kategorii "Film" zgarnął Andrzej Seweryn, a w kategorii "Książka" - Anna Fryczkowska. Jak zwykle pięknie prezentującą się Małgorzatę Kożuchowską nagrodzono w kategorii "Teatr". Aktorka postawiła na bardzo modny trend tej jesieni. Za laureatów kategorii "Muzyka" uznano Margaret i Matta Dusk, a w kategorii "Online" odebrał Michał Szpak.

Małgorzata Socha żegna się z "Przyjaciółkami"?