Nowe miejsce: Cafe Colombia Nowy Świat 19

Prezentujemy nowe miejsce dla prawdziwych kawoszy. Przy rondzie de Gaulle'a, w kamienicy przy Nowym Świecie 19 w Warszawie otwarto drugą już kawiarnię Cafe Colombia.
/ 11.10.2009 00:48
Prezentujemy nowe miejsce idealne dla prawdziwych kawoszy. Przy rondzie de Gaulle'a, w kamienicy przy Nowym Świecie 19 w Warszawie otwarto drugą już kawiarnię Cafe Colombia. Jej design nawiązuje do klimatu kawiarenek Ameryki Południowej oraz charakteru Pałacu Kossowskich, w którym się mieści. Interior jest dziełem projektantów z pracowni architektonicznej Six Fingers: Roberta Gintera i Damiana Kasprzyckiego. Serwuje się tu kawę bezpośrednio sprowadzaną z Kolumbii. Bez zanieczyszczeń i związków chemicznych. Kawiarnia walcząc z cywilizacją instant, promuje styl slow food. Namawia do życia bez polepszaczy smaku i zapachu, ale z czarną ceramiką. Ceni wartość naturalnych produktów – świeżych jajek i masła, prawdziwej śmietany, świeżych owoców sezonowych. Oprócz kawy, napojów kawowych, aromatycznych herbat, mleczno-owocowych koktajli i kanapek, Cafe Colombia proponuje wypieki z zaprzyjaźnionej cukierni Lukullus (godny polecenia jest tort bezowy). Fot. Emilia Jedamska, Kasia Sagatowska  Fot. Emilia Jedamska, Kasia Sagatowska 
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (9)
/15.08.2010 15:43
zdjęcie numer 9... ale bazyle
/06.04.2010 19:49
Pyszna kawa,boski torcik bezowy,sympatyczna kawiarenka,a jeszcze bardziej sympatyczne kelnerki...Mam na myśli dwie siostry kelnerki,które tam pracują. Polecam !
/11.02.2010 10:21
W końcu coś na miarę europejską - prawdziwa kawa brazylijska, aż wspomnienia same cisną się do głowy - ukłony w stronę 100% arabica. I Kusmi Tea - powrót do Paryża. Wspaniale.
POKAŻ KOMENTARZE (6)