Anna i Robert Lewandowscy pokazali naturalne zdjęcie z Klarą fot. ONS

Naturalne selfie rodziny Lewandowskich hitem sieci. Uwagę skradła Klara!

Naturalni Lewandowscy uśmiechają się na rozmazanym selfie - taki widok to rzadkość! Szczególnie, że gwiazdą zdjęcia jest... mała Klara!
/ 27.11.2018 13:42
Anna i Robert Lewandowscy pokazali naturalne zdjęcie z Klarą fot. ONS

Moda na rodzinne selfie nie omija Lewandowskich! Piłkarz i jego żona są bardzo aktywni w mediach społecznościowych. Zwykle publikują na swoich profilach profesjonalne, starannie wybrane zdjęcia. Tym razem w sieci pojawiła się bardzo nietypowa fotka, która skradła serca internautów!

Prywatne zdjęcia rodziny Lewandowskich

Anna Lewandowska opublikowała na swoim profilu dwa zdjęcia, które zaskoczyły fanów. Naturalne, rozmazane, niewyraźnie - czyli dokładnie takie, jakie zdarza się robić większości z nas. Zwykle je kasujemy lub ewentualnie zachowujemy tylko dla siebie. A już z pewnością nie publikujemy ich w sieci! Tej zasady trzymają się również gwiazdy, które bardzo dbają o budowanie profesjonalnego wizerunku w internecie.

Lewandowscy zrobili wyjątek. I słusznie! Bo w przypadku tych zdjęć jakość nie jest ważna, liczy się urocza rodzinka, którą prezentują. Na fotkach widać Annę i Roberta w towarzystwie córeczki Klary, która... prawdopodobnie przyczyniła się do poruszenia telefonu w trakcie robienia zdjęć. ;)

Ten moment kiedy próbujemy zrobić sobie zdjęcie dla Was... Bezcenny
- napisała Anna Lewandowska.

Na zdjęciach widać rączki córki Lewandowskich, która próbuje bawić się z rodzicami. Niestety również tym razem małżonkowie nie zdecydowali się na pokazanie twarzy dziecka. Internautom najwyraźniej to nie przeszkodziło.

Post Anny Lewandowskiej spotkał się z gorącym odzewem. Polubiło go już prawie 100 tysięcy osób! Wśród licznych komentarzy nie zabrakło głosów fanów, którzy mają podobne doświadczenia w kwestii.. robienia sobie selfie z własnymi dziećmi.

- Zrobienie selfie z 1,5 roczniakiem to sztuka!
- Oj, tak! O wspólnym zdjęciu można zapomnieć, a o nierozmazanym to już całkowicie.
- Takie zdjęcia są najlepsze!
- czytamy w komentarzach.

Też macie takie zdjęcia w swoich telefonach? :)

Więcej newsów o gwiazdach:
Meghan i Harry wyprowadzają się z Pałacu Kensington! Nie chcą mieszkać z Kate i Williamem?
Katarzyna Nosowska wyszła za mąż po 17 latach związku! Kim jest mąż piosenkarki?