Te kreacje robią wrażenie! Zobacz suknię ślubną Natalii Siwiec

Ekskluzywne wideo tylko u nas!
Edyta Liebert / 23.02.2016 16:04
Natalia Siwiec, salon sukien ślubnych fot. materiały prasowe TLC

W odcinku emitowanym w piątek, 26 lutego na kanale TLC,  „Salon Sukien Ślubnych” odwiedzi znana wszystkim z pierwszych stron gazet modelka, celebrytka, a ostatnio także aktorka – Natalia Siwiec. Celebrytka szykuje się do ślubu!

Gwiazda ma już jeden ślub za sobą. Od 3 lat jest żoną Mariusza Raduszewskiego. Para pobrała się w Las Vegas. Nastał jednak w życiu Natalii moment, w którym chciałaby zalegalizować swój związek także w Polsce otoczona gronem najbliższych osób. To także, jak sama przyznaje, doskonała okazja 
do „odświeżenia miłości”. Jej wymarzona suknia ślubna ma być „tą jedyną”. 
Na barkach Stefano spoczywa spora odpowiedzialność, bo Natalia jest wymagającą klientką. Przymierza suknie z najwyższej półki i klasy projektantów ślubnych, a wśród nich m.in. Zuhaira Murada, Elie Saab, Tary Keely, Lazaro oraz projektantki Angeliny Jolie - Hayley Paige. Zazwyczaj w wyborach przyszłej pannie młodej pomaga Mariusz, jednak tego dnia ma „zakaz wstępu” do „Salonu”. Suknia musi być zaskoczeniem także dla męża. W role doradców Natalii wcielają się zatem jej mama, siostra Malwina i przyjaciółka - Diana. Czy Gwiazda powie magiczne „tak” jednej z nieziemsko pięknych kreacji? Koniecznie zobaczcie ekskluzywne wideo!

Więcej:

Siwiec i Przybylska były przyjaciółkami? Boska kreacja Siwiec na pokazie Jemioła

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)