Na niebieskim dywanie

Ogród warszawskiej Królikarni przeżył oblężenie. Chyba jeszcze nigdy nie było tam tylu gwiazd naraz.
/ 18.09.2006 16:36
niebieski1.jpgSpecjalnie dla gwiazd rozłożono niebieski dywan, po którym szły do rozstawionego na tę okazję wielkiego namiotu. A wszystko za sprawą telewizji TVN, która tradycyjnie, z wielką pompą, zaprezentowała nową jesienną ramówkę.

Na spotkanie stawiło się ponad 60 gwiazd – aktorów, dziennikarzy i prezenterów, znanych rzeszom widzów z telewizyjnych ekranów. Nie zabrakło też osób, które będzie można zobaczyć w nowych produkcjach – ekipy nowego serialu komediowego „Hela w opałach”, prowadzących program „Dwururka” Kazimiery Szczuki i Wojciecha Jagielskiego, czy bohaterki reality show „Superniania”, psycholog Doroty Zawadzkiej.

W niemałe zdumienie wprawiło gości pojawienie się Kuby Wojewódzkiego, który oświadczył, że od 24 września będzie miał swój program w TVN.

„Jestem uzależniony od adrenaliny” – o przejściu do TVN opowiada Kuba Wojewódzki
– Dlaczego przeniosłeś się do TVN?
Są trzy powody mojego przejścia. Profesjonalizm, profesjonalizm i jeszcze raz... pieniądze. To tak pół żartem, pół serio. Zawsze byłem człowiekiem żyjącym w opozycji do stagnacji, stabilizacji czy rutyny... A to mi groziło w Polsacie.

– Jaki będzie Twój nowy program?
Formuła się nie zmieniła. Będę poszukiwał poczucia humoru u bliźnich, wspinając się na szczyty absurdu, dystansu i sarkazmu.

– Nie boisz się konkurować ze Szczuką, Jagielskimi i Majewskim?
Teraz TVN jest jak Real Madryt. Szymon Majewski to Ronaldo, Wojtek Jagielski – Beckham, Kazia Szczuka jest Roberto Carlosem, a ja ze względu na najgorszą opinię – Zidanem, czyli walącym z dyni... Takie zespołowe współzawodnictwo to niezły zastrzyk adrenaliny. A ja jestem adrenalinowym narkomanem. Lubię rosnące dawki.
niebieski03.jpg
Kazimiera Szczuka razem z Wojciechem Jagielskim poprowadzi talk-show „Dwururka”. Na konferencję przyleciała niebieskim helikopterem i to w dwóch osobach. W towarzystwie Katarzyny Kwiatkowskiej, która parodiuje Szczukę w „rozmowach w Tłoku”.
niebieski06.jpg
Kinga Rusin tańczy w czwartej edycji „Tańca z gwiazdami”. Tu z Marcinem Mellerem, współprowadzącym program „Dzień dobry TVN”.
niebieski01.jpg
Katarzyna Skrzynecka wkroczyła wsparta na ramieniu Huberta Urbańskiego, z którym prowadzi „Taniec z gwiazdami”.
niebieski04.jpg
Czy policjant z „Kryminalnych” potrzebuje niani? Maciej Zakościelny z Agnieszką Dygant.
niebieski05.jpg
Przyjaciółki z serialu „Magda M.” – Joanna Brodzik i Daria Widawska.

Fot.: Kapif