POLECAMY

Czy to gwiazda Hollywood? Kto pokazał się w przezroczystościach na imprezie?

Jedno słowo: WOW.
Czy to gwiazda Hollywood? Kto pokazał się w przezroczystościach na imprezie? fot. ONS.pl/kolaż polki.pl

Kto jest na zdjęciu? Pierwsza myśl: impreza w Los Angeles, modelka, kreacja z wysokiej półki. Okazuje się, że to Monika Goździalska, która z impetem wkroczyła do polskich mediów.

Piękna celebrytka wystąpiła w jednej z edycji Master Chef, a uroda pozwoliła jej pojawić na okładkach magazynów dla panów. Kocha gotować i dlatego też dostała swój własny program, choć wcześniej miała swoje epizody w programie śniadaniowym "Dzień dobry TVN". Dostrzegła jej potencjał stacja TOTV i pomaga Polkom w kulinarnych przedsięwzięciach. Ale jest też zadbaną kobietą, której wygląd jest wizytówką i wiele widzów chce wyglądać jak ona. Na imprezie Playboya Monika Goździalska pokazała bardzo dużo. Co sądzicie o jej kreacji?

ONS.pl

Kim jest Monika Goździalska

32-letnia Monika Goździalska prowadzi program To Do GARÓW i jest mamą Natalii (12 lat) i Tristana (6 lat). To spełniona żona oraz matka, która docenia urok sielskiego życia. Jej wdzięk i urodę doceniono za oceanem w Orlando na Florydzie, gdzie w wyborach Miss World 2011 zdobyła tytuł pierwszej wicemiss. Gotowaniem zajęła się na poważnie już w wieku...12 lat! Najchętniej gotuje ze starych przepisów babci i cioci. I kocha dbać o urodę!

ONS.pl

Podoba wam się Dominika Goździalska? Lubicie?

Zobacz także:

Dorota Wellman o byciu... kurą domową Tomasz Kammel o swoim homoseksualizmie Jak wygląda córka Doroty Gardias?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)