POLECAMY

Melkart Ball zwycięzcą programu „Mam talent”

Nie miał znaczenia wiek. Nie odgrywała roli płeć. Nie liczył się rodzaj talentu. Ważne było, żeby pokazać, iż jesteśmy wyjątkowi. Lepsi od innych – przynajmniej w wybranej przez nas dziedzinie.
Nie miał znaczenia wiek. Nie odgrywała roli płeć. Nie liczył się rodzaj talentu. Ważne było, żeby pokazać, iż jesteśmy wyjątkowi. Lepsi od innych – przynajmniej w wybranej przez nas dziedzinie.

Krótkim pokazom umiejętności utalentowanych osób przypatrywała się (przy okazji oceniając je) trójka wymagających jurorów (Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Kuba Wojewódzki), podczas gdy widzowie zebrani przed telewizorami sms-ami wyrażali swoje poparcie dla uczestników programu.

MelKart Ball zwycięzcą programu „Mam talent”

Wokaliści, tancerze, muzycy, cyrkowcy, akrobaci, parodyści, zespoły muzyczne i wiele innych ciekawych osób zjawiło się na castingach, widząc przed sobą kolejną szansę, by zaistnieć w świecie show businessu. Niektórzy wzruszyli i głęboko zapadli widzom pamięć, inni rozbawili publiczność do łez. Wśród ok. czterech tysięcy uczestników znalazły się jednak prawdziwe talenty – osoby, o których z pewnością jeszcze nie raz usłyszymy.

W sobotę mieliśmy okazję poznać finalistów pierwszej edycji programu „Mam talent”. Trzecie miejsce zajęła grupa Audiofeels, czyli ośmioosobowa grupa studentów z Poznania. Drugie miejsce (i 100 tys. zł) przypadło w udziale jedenastoletniej Klaudii Kulawik, która wzbudziła zachwyt już podczas eliminacji, śpiewając utwór Czesława Niemena „Dziwny jest ten świat”. Utalentowana dziewczynka, pochodząca z Chechła w woj. małopolskim, w finale zaprezentowała piosenkę Stana Borysa "Jaskółka uwięziona".

Zwyciężyły… antyczne posągi w ruchu! Tak bowiem można określić profesjonalny duet akrobatyczny Bartłomieja Pankau i Jacka Wyskupa, występujący jako Melkart Ball. Śledząc ich występy można się zastanawiać… czy na wszystkich prawo grawitacji działa w równym stopniu? W sobotę właśnie ta dwójka była bezkonkurencyjna, zdobywając nie tylko zaszczytny tytuł laureatów, ale i sto tysięcy euro.

Zwycięzcom gratulujemy!

Przypomnijmy sobie pierwsze występy zwycięzców pierwszej edycji programu "Mam talent".

 Melkart Ball 
 Melkart Ball 


 Klaudia Kulawik 
 Klaudia Kulawik 


 Audiofeels 
 Audiofeels 


oprac. Anna Curyło
Fot. mwmedia
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/10 lat temu
Bardzo się cieszę, że to oni wygrali :) Oni i Audiofeels byli moimi faworytami :)
/10 lat temu
Fajnie, że to oni akurat wygrali... Serio byli najlepsi w mojej opinii ;-) pozdrawiam