Meghan Markle sprzedaje dom - za ile?

Cena przyprawia o zawrót głowy...
Edyta Liebert / 13.12.2017 09:38

Meghan Markle, zanim stała się narzeczoną księcia Harry;ego, mieszkała przy spokojnej ulicy Seaton Village w Toronto. Bez żalu jednak rozstaje się ze swoim domem i wystawiła go na sprzedaż. Za ile?

Za ile Meghan Markle sprzedaje dom?

Meghan jak widać po akcesoriach, zapuszcza korzenie w Anglii. Święta, wbrew protokołowi, spędzi w Pałacu Buckingham!  Na Instagramie Meghan pojawiały się także zdjęcia pokazujące wnętrza. Nowocześnie urządzony dom z pewnością różni się od nowej siedziby Meghan w Nottingham Cottage na terenie historycznego pałacu Kensington. W salonie jednak nie zabrakło wykończeń z flagą Wielkiej Brytanii.

Królowa Elżbieta II złamała zakaz specjalnie dla Meghan

Wnętrza stylowego domu Markle przywodzą na myśl amerykańskie luksusy i perfekcję. Przestrzeń jest jasna, przytulna dzięki licznym przedmiotom i świetnie wykończona. Zdjęcia napawają niektórych zazdrością, a pewnie samą Meghan - dumą. Czy musiała pozbywać się apartamentu? Piękny dom mógłby służyć parze w okresie wakacyjnym, a jesteśmy niemal pewne, że 5-milionowy posag Markle jest w zupełności wystarczający. Jak wygląda dom Meghan Markle na sprzedaż? Ile chce na nim zarobić? Zobacz zdjęcia w galerii!

Fenomen Meghan Markle urasta do rangi absurdu. Kobiety decydują się na operacje plastyczne, by wyglądać tak, jak ona

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)