Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski w pięknej sesji ślubnej. Suknia gwiazdy zapiera dech

wojciechowska i kossakowski w ślubnej sesji screen Facebook
Jeszcze kilka dni przed ślubem Wojciechowska żartowała w wywiadzie na temat spekulacji z tym związanych. Po paru dniach, Martyna i Przemek ujawnili, że są już małżeństwem.
Weronika Kwaśniak / 18.10.2020 10:33
wojciechowska i kossakowski w ślubnej sesji screen Facebook

W piątek wieczorem fanów Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego zaelektryzowała wiadomość, że gwiazdorska para potajemnie wzięła ślub. Szczegóły uroczystości musiały być owiane ścisłą tajemnicą - przed faktem do mediów nie dostały się żadne przecieki na ten temat. Informacja na ten temat pojawiła się dopiero wtedy, gdy ujawnili ją sami zainteresowani.

Lubię zaskakiwać, więc bądźcie czujni!

Para zachowywała dyskrecję do tego stopnia, że dosłownie kilka dni przed ceremonią, Martyna powiedziała w wywiadzie dla magazynu Flesz:

- Po długich miesiącach spekulacji, czy się już pobraliśmy, czy zaręczyliśmy, i tłumaczenia się znajomym, dlaczego nie zaprosiliśmy ich na swój ślub, który już podobno był ze trzy razy, postanowiliśmy z Przemkiem potwierdzić zaręczyny. Ale to nie znaczy, że jesteśmy gotowi do dalszego opowiadania o swoim życiu intymnym. Jeśli to się wydarzy, opowiem o tym, jak zawsze, na swoich warunkach. A ponieważ lubię zaskakiwać, to jak to mówią: „stay tuned”, czyli… bądźcie czujni (śmiech).

Kilka dni po tej żartobliwej wypowiedzi, Kossakowski i Wojciechowska ujawnili, że są już po ślubie. 

W rozmowie Wojciechowska zdradziła także, że przez półtora roku nikt nie zwrócił uwagi na jej pierścionek zaręczynowy. Wszystko dlatego, że jest on bardzo oryginalny, bo zamiast tradycyjnego diamentu, ma piękny meteoryt.

Martyna i Przemek w sesji ślubnej

W sobotę Martyna Wojciechowska ujawniła nawet zdjęcia ze ślubnej sesji, opatrując je hashtagiem #miłośćwczasachzarazy, nawiązującym do aktualnej sytuacji na świecie i do tytułu popularnej książki Marqueza.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Martyna Wojciechowska (@martyna.world)

Nie da się ukryć, że Przemek i Martyna to jedna z najbardziej lubianych par polskiego show-biznesu. Ich zdjęcia ślubne zebrały masę pozytywnych komentarzy, fani komentowali nie tylko piękną suknię i welon podróżniczki, ale również bijającą z kadrów miłość. Gratulacje złożyły również gwiazdy, takie jak Małgorzata Kożuchowska, Viola Piekut, Michał Piróg i Joanna Koroniewska.

Suknia ślubna Martyny Wojciechowskiej jest prosta i klasyczna. Dzięki temu idealnie podkreśla urodę panny młodej. Podróżniczka zdecydowała się też na tradycyjny, długi welon, świetnie dopełniający całość stylizacji. Pan młody zadawał szyku w garniturze w kratkę. Gwiazda ujawniła również zdjęcia obrączek. Nie da się ukryć - kadry są naprawdę wzruszające! 

Martynie i Przemkowi życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

Czytaj więcej informacji na temat gwiazd:
Magda Gessler pokazała zdjęcie w jacuzzi
Córka Anny Samusionek skończyła 18 lat
Życie Keanu Reevesa to pasmo nieszczęść
Łysy Rafał Królikowski zasmucił fanów swoim wyglądem
Agnieszka Kaczorowska wspomina swój poród

Redakcja poleca

REKLAMA