Rozenek fot. ONS, Instagram

Małgorzata Rozenek wrzuciła zdjęcie z delfinami. Rozlała się fala hejtu

Gwiazda TVN spędzała z mężem i dziećmi majówkę w Dubaju. Wrzuciła zdjęcie z zatoki delfinów. Internauci są zbulwersowani!
/ 04.05.2018 12:29
Rozenek fot. ONS, Instagram

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan spędzali majówkę w Dubaju. Zadowoleni pochwalili się na Instagramie zdjęciem z basenu z delfinami. To wywołało lawinę ostrych komentarzy. Co zarzucili im fani?

Takiego wywiadu Małgorzata Rozenek jeszcze nie udzieliła! Szczerze mówi o aborcji, in vitro i 500+

„Staramy się z rodziną bardzo starannie wybierać miejsca, które odwiedzamy ze zwierzętami. Do @atlantisghepalm często trafiają delfiny, które na wolności nie miałyby szans - osłabione, zranione. Tutaj czeka na nie profesjonalna opieka i ludzie, którzy wkładają naprawdę ogromne serce w to, by żyło im się tutaj dobrze” – napisała Małgorzata Rozenek pod zdjęciem swoim i rodziny, na którym bawią się z delfinem.

Ten opis i wyjaśnienie jednak nie powstrzymały lawiny negatywnych komentarzy.
„Brednie. Do delfinarium trafiają delfiny które przetrwają łapankę. Osłabione i zranione są przez polowania które są na nie urządzane”, „Proszę poczytać, co czuje delfin, który jest dotykany przez człowieka :(”, „Jak może Pani wspierać takie okrucieństwo” – pytają wzburzeni interanuci.

„Głaskanie delfinów, to wg. badaczy jedna z największych tortur: aby dziecko mogło posmyrać ssaka, ten musi wyskoczyć na brzeg i trwać tak cierpliwie przez kilka minut, mimo iż mózg sygnalizuje mu, że jest w śmiertelnym niebezpieczeństwie”, „Szkoda dzieci uczyć, że tak można traktować naszych mniejszych braci... jako zabawki i umilacze czasu”, „Jak można promować tresurę i niewolę dzikich zwierząt?” – to tylko niektóre z reakcji internautów.

A wy co uważacie na temat takich wakacyjnych atrakcji?

Więcej newsów o gwiazdach:Klara Lewandowska kończy roczek! Jak zmieniało się polskie royal baby?„Wyglądasz jak słodka nastolatka” - fani zachwyceni nową fryzurą Ewy Chodakowskiej!