Kuchnia Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej fot. ONS, Daniel Wysocki

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pokazała kuchnię. Dominuje w niej najmodniejszy kolor sezonu

Kuchnia jest nie tylko modnie zaaranżowana, ale też bardzo przytulna.
/ 11.06.2021 14:48
Kuchnia Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej fot. ONS, Daniel Wysocki

Butelkowa zieleń przewija się we wnętrzarskich trendach już od kilku sezonów. To najmodniejszy kolor frontów kuchennych w 2021 roku. Ten kolor nadaje wnętrzu nieoczywistego i szlachetnego wyrazu.

Butelkowa zieleń coraz odważniej wkrada się do naszych mieszkań. Obecnie hitem jest sypialnia w kolorze butelkowej zieleni. Tu warto wspomnieć, że kolor zielony działa na nas wyciszająco i relaksująco.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pokazała zieloną kuchnię

Aktorka na swoim Instagramie pokazuje zarówno urywki z zawodowego życia, np. kadry z planu, ale też rodzinne ujęcia. Możemy podejrzeć, jak gwiazda spędza czas z dziećmi i wnukami. Małgorzata Ostrowska-Królikowska chętnie dzieli się z obserwatorami przepisami na zdrowe potrawy.

Ostatnio opublikowała post, w którym opisała, jak ważne jest picie świeżo wyciskanych soków. Jednak nas, bardziej niż treść samego postu zainteresowało wnętrze kuchni aktorki.

 Małgorzata Ostrowska-Królikowska zaaranżowała pomieszczenie w kolorze butelkowej zieleni. Kwadratowe płytki w tym właśnie kolorze nadają wnętrzu charakteru i idealnie współgrają z drewnianym blatem kuchennym. Wnętrze doskonale wpisuje się w najnowsze trendy, a jednocześnie jest bardzo przytulne.

Zobacz takżePłytki cegiełki, trend, który odmieni każdą łazienkę.
Jak urządzić małą kuchnię?