Magda Gessler w jacuzzi fot. ONS.pl

Magda Gessler pokazała się w jacuzzi. Odważne zdjęcie wzbudziło skrajne emocje

Część fanów pokusiła się o porównanie słynnej restauratorki do... meduzy. Relaks Magdy Gessler w tarasowym jacuzzi nie mógł przejść bez echa.
/ 10.10.2020 12:40
Magda Gessler w jacuzzi fot. ONS.pl

Podczas gdy w telewizji możemy oglądać nowy sezon „Kuchennych rewolucji”, a w nim stanowczą prowadzącą, która bez wahania potrafi rzucić talerzem, w mediach społecznościowych wizerunek Magdy Gessler jest zupełnie inny.

Słynna restauratorka chętnie dzieli się z fanami swoimi refleksjami i dodaje prywatne zdjęcia. To właśnie jedno z nich sprawiło, że pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy.

Magda Gessler pozuje w jacuzzi

To nie brak makijażu sprawił, że fani uznali, że Magda Gessler pokazała zbyt dużo siebie. Prześwitujący strój sporej części internautów na myśl przywiódł meduzę.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

W wodzie… się zakręciłam, łapię promienie słońca... w zaciszu... naszego tarasu.
- napisała Magda Gessler w opisie zdjęcia.

Przylegająca do biustu halka sprawiła, że zamiast go zakryć, bardziej eksponuje kobiece kształty. Część komentujących porównała wygląd Gessler do bogini Venus, ale niektórzy nie szczędzili uszczypliwości.

Mokre, rozłożone na boki ubranie porównywali do jajka w koszulce lub doszukiwali się dowodów na to, że restauratorka przytyła.

Naszym zdaniem Magda Gessler pokazała dokładnie tyle ciała ile chciała i w tej wersji wygląda niezwykle kobieco, zmysłowo i promiennie. Zdecydowanie lepszym od hejterskich uwag podsumowaniem dyskusji pod postem na Instagramie jest ten komentarz:

Drogie Panie... w końcu zacznijmy być sobą! Uwielbiam Pani Madziu. Ta publikacja to kawał dobrej roboty dla wielu, wielu z nas. Niby tylko zdjęcie, ale uczyni lepiej niż niejeden psycholog.

To też może cię zainteresować:
Kompletnie łysy Rafał Królikowski zasmucił fanów swoim wyglądem. Niektórzy ślą wyrazy współczucia
Córka Anny Samusionek trafiła do domu dziecka, potem do rodziny zastępczej. Właśnie skończyła 18 lat i jest piękną dziewczyną
Agnieszka Woźniak-Starak wróci do „Big Brothera”? Gabi Drzewiecka: „Jak będzie chciała, to jej go oddam”