Party fot. Party

Magda Gessler i Dorota Wellman są w konflikcie

Burzliwy konflikt w stacji TVN!
Edyta Liebert / 25.04.2016 04:39
Party fot. Party

Znają się od lat i wiele razy spotykały się w programie "Dzień dobry TVN" oraz na różnych imprezach. Obie cieszą się też opinią ulubienic telewidzów. Czy się przyjaźnią?

Niestety chyba już nie. Dorota Wellman w swojej książce "Jak zostać zwierzem telewizyjnym?", dziennikarka opisała kulisy pracy w "śniadaniówce", przy okazji surowo oceniając Magdę.

Przyznam się do czegoś. Najbardziej lubię facetów w kuchni (z kobiet cenię tylkoNigellę Lawson). Magdę Gessler lubię, gdy opowiada, bo robi to niezwykle zmysłowo. Od dawna nie widziałam jednak, żeby gotowała na żywo. Do naszego programu przychodzi z kucharzem i tylko na końcu posypuje coś płatkami. Boję się natomiast jej włosów w kuchni, mam wrażenie, że są wszędzie.

Potem w jednym z wywiadów skrytykowała koleżankę za promowanie środków na wzdęcia. To wystarczyło, aby rozpętała się medialna burza! O zaistniałą sytuację zapytał ostatnio Gessler w swoim show Kuba Wojewódzki.

Wiesz, co chcę zrobić z Dorotą? Posypać ją kwiatami, posypać cukrem pudrem i spróbować, jak smakuje. Kocham ją, ale narozrabiała.

 

Według plotek dziennikarka pozazdrościła Gessler popularności i chce z nią walczyć o miano królowej TVN. Czy tak jest w rzeczywistości?

Dostrzegam tu niekonsekwencję. Byłam bardzo zdziwiona, kiedy dowiedziałam się, co Dorota umieściła w swojej książce. Tym bardziej że promowała ją w mojej restauracji Ale Gloria, mając moje szczere wsparcie! Zaniepokojona zadzwoniłam do producenta mojego programu z pytaniem,
co się dzieje, skąd ta nagła zmiana u Doroty? Takie zachowanie jest dalekie od mojej etyki zawodowej.

 

– mówi "Party" Magda Gessler.

Jak się wydaje, mimo wojny, jaką teraz toczą, Wellman i Gessler wciąż więcej łączy, niż dzieli. Obie podpisują intratne kontrakty reklamowe i prowadzą programy, które cieszą się popularnością. – Obecna edycja "Kuchennych rewolucji" jest już 13.

Na podstawie Party

Więcej:

Grażyna Torbicka zastąpi Kingę Rusin? Hanna Lis przechodzi do TVN-u?