Królowa Elżbieta II fot. ONS

Królowa Elżbieta II ma sztuczną rękę. Dostała ją w prezencie od studentów

Zaskakująca informacja na temat królowej Elżbiety wyszła na jaw!
/ 03.10.2018 09:19
Królowa Elżbieta II fot. ONS

Królowa Elżbieta II słynie ze swojego zaangażowania w obowiązki monarchini. Mimo zaawansowanego wieku (92 lata), królowa nadal z wielką werwą uczestniczy w oficjalnych wizytach i spotkaniach. Do powinności królowej należy m.in. pozdrawianie poddanych słynnym gestem machania ręką. Sympatyków królowej bardzo zdziwiła informacja, że ich ulubienica ma... sztuczną rękę!

Sztuczna ręka Elżbiety II to... prezent!

Zaniepokojonych natychmiast uspokajamy. Królowa Elżbieta II ma się dobrze i jest w świetnej formie. Sztuczna ręka, która stała się obiektem zainteresowania mediów, to prezent, który Elżbieta II otrzymała od studentów inżynierii z Australii. Monarchini została obdarowana tym nietypowym upominkiem... z troski.

Przyszli inżynierowie w ten sposób chcieli ułatwić królowej wykonywanie obowiązków, zakładając, że królowa często może odczuwać zmęczenie machaniem ręką. Ponadto studenci zaproponowali królowej, że zawsze, gdy czuje się znużona machaniem, może po prostu schować się w karocy i... machać przez okno sztuczną ręką tak, aby nikt się nie zorientował. Wiele wskazuje na to, że australijscy studenci idealnie trafili w gust i potrzeby Elżbiety II!

Informacja wyszła na jaw za sprawą córki królowej, księżniczki Anny, która opowiedziała o nietypowym prezencie na łamach magazynu „People”. Według relacji księżniczki Anny, królowej Elżbiecie II bardzo spodobał się podarunek od studentów. Podobno uznała go za praktyczny i pomysłowy. Jednak, jak do tej pory, królowa nie zdecydowała się na skorzystanie ze sztucznej ręki. ;)

Przeczytaj:
Największy mit royal family obalony! Dotyczy relacji księżnej Diany z Elżbietą II
Meghan Markle w czasie pierwszego wyjścia z Elżbietą II została królową wpadek!?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)