POLECAMY

Z pewnością pamiętacie Klaudię Kulawik. Zobaczcie, jak wyrosła!

Ukończyła szkołę muzyczną i... jest piękną dziewczyną!
Z pewnością pamiętacie Klaudię Kulawik. Zobaczcie, jak wyrosła! fot. ONS.pl/Screen profil Klaudia Kulawik Google+

W 2008 roku 11-letnia Klaudia Kulawik wygrała edycję show "Mam talent". 3 lata temu pojawiała się w programie śniadaniowym "Dzień dobry TVN" i wszyscy oniemieli na jej widok, bo Kulawik bardzo wyrosła. Wtedy mówiła o tym, że muzyka, a nie popularność, jest dla niej najważniejsza.

Znalezione obrazy dla zapytania lekcja wokalu

Najważniejsza dla mnie jest nauka. Gram na flecie, na pianinie, śpiewam - mówiła. Po programie zmieniłam szkołę, dojeżdżam codziennie 60 kilometrów. Muzyka to jest to, co chcę robić w przyszłości. I na razie tylko to. Chciałabym kiedyś nagrać własną płytę, ale na razie chyba nie jestem na to gotowa. Chcę do tego dojrzeć, żeby być całkowicie pewna, że to jest to, co ma być.

A jak wygląda teraz Klaudia Kulawik?

Ukończyła szkołę muzyczną II stopnia z wyróżnieniem i specjalizuje się w grze na flecie. Występuje też na scenie, jej wokal jest ceniony również w konkursach międzynarodowych. Ma 19 lat i jest piękną, długowłosą blondynką. Ma konto na Google+, ale unika obecności w serwisach społecznościowych.

Znalezione obrazy dla zapytania Voucher Nauka gry na wybranym instrumencie     

Screen konto Google+ Klaudia Kulawik/kolaż polki.pl

Klaudia Kulawik wciąż ma pokaźne grono fanów. Wielu czeka na jej autorski krążek. Kiedy ukaże się jej album? Młoda początkująca artystka wciąż szuka swojego stylu muzycznego i chce, by jej muzyka była dojrzała i przemyślana.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (7)
/rok temu
Klaudio, zawsze ci kibicowałam. Śliczna i skromna dziewczyna unikająca rozgłosu a nie jak te nasze mało wartościowe celebrytki, które świecą gołym tyłkiem bo za grosz talentu.
/2 lata temu
Nie da się ukryć, z paskudy zmiana na naprawdę ładną dziewczynę :) To jak w bajce z brzydkiego kaczątka w pięknego łabędzia :) Do tego utalentowanego.. )
/2 lata temu
Co to za dziwne pytania..czy podoba Ci sie jej typ urody. Ladna i utalentowana dziewczyna. Oby osiagnela to czego chce.
POKAŻ KOMENTARZE (4)